Güvenli Evde İnternet Kampanyası 500 Mbps

McAfee Total Protection 5 Lisans

Güvenli Evde İnternet Kampanyası

500 Mbps

Fiber İnternet

Limitsiz
24 Ay Taahhütlü
#Bu Tarife Türk Telekom Prime Avantajlarını İçerir

Güvenli Evde İnternet Kampanyası 500 Mbps

​​​​​​​​​​​​​​​Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom ile Limitsiz F​iber İnternetin keyfine McAfee Total Protection güvenliği ile varın!​​​

Ek Bilgiler

McAfee Total Protection 5 Lisans
Modem ücreti dahil değildir
Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları
20 Mbps'ye Kadar Upload
24 Ay Taahhütlü
554TLAylık (İlk 12 ay)

24 ay taahhütlü olup, ilk 12 ay 554 TL, son 12 ay 654 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Yalın İnternet veya Alo Paket Tercih Eden Müşteriler İçin Kampanyaya Dahil Tüm Paketler

Kampanya Kapsamındaki Paket​Kampanya Fiyatı 1-12 AyKampanya Fiyatı 12-24 Ay
500 Mbps Fiber İnternet
554,00 TL654,00 TL

Sabit Telefonu Olanlar İçin Kam​panyaya Dahil Tüm Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paket​Kampanya Fiyatı 1-12 AyKampanya Fiyatı 12-24 Ay
500 Mbps Fiber İnternet
529,00 TL629​,00 TL
 • Kampanya, 01 Ağustos 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay taahhüt karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya, ilk 12 ay ve sonraki 12 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 24 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 12 aydaki ve sonraki 12 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 24 ay boyunca 47 TL yerine 25 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında aylık ücreti 10 TL olan McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürünü kampanyalı ücretlere dahildir. Kampanyada yer alan McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürünü taahhütname ihlaline ilişkin hesaplamaya dahil edilmeyecektir. Güvenlik ürünüyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Bunun yanısıra kampanyada yer alan McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürünü taahhütname ihlaline ilişkin hesaplamaya dahil edilmeyecektir. Kampanya kapsamında varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ise ayrıca tahsil edilir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içerisinde eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Tüm paket fiyatlarının gösterildiği tabloda limitsiz internet ve Limitsiz Fiber İnternet için detay bilgi şu şekildedir:
  Limitsiz İnternet: ADSL ve Hipernet(VDSL) altyapıda verilen limitsiz hizmettir. ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Tabloda belirtilen kampanyalı fiyatlar fiber paketlere ilişkindir. ADSL ve Hipernet (VDSL) altyapıdaki kampanyalı fiyatlar tabloda gösterilen fiyatlarından 10 TL daha düşük olarak sunulmaktadır.
  Limitsiz Fiber İnternet: Fibernet altyapıda verilen limitsiz internet hizmetidir. Fibernet hizmeti, müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Abone’nin bulundugu lokasyonun Fibernet altyapıya uygun olması durumunda; 16 Mbps’ye kadar hız paketi için sadece Fibernet (Binaya Kadar Fiber), 24 Mbps’ye kadar - 100 Mbps'ye kadar olan hız paketlerinde Fibernet (Eve kadar Fiber) ve Fibernet (Binaya Kadar Fiber) ve 200 Mbps'ye kadar ve üzeri olan hız paketlerinde ise Fibernet (Eve kadar Fiber) altyapısında hizmet sağlanacaktır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklay​ınız.

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz.

Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

1.Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel evde internet müşterileri 01 Ağustos 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yararlanabilir.

2.Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay taahhüt süresince sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

3. Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.

4. McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürünü nedir ve ne işe yarar?

Türk Telekom Güvenlik McAfee Total Protection antivirüs yazılımı, dünyaca tanınmış McAfee internet güvenlik firması tarafından geliştirilmiştir. McAfee Total Protection 5 Lisans ürünümüzün, gerçek zamanlı virüs koruması, zararlı yazılım koruması, e-posta koruması ve güvenlik duvarı özelliklerini, 5 farklı cihazınıza kurulum yaparak, Internet'i güvenle kullanabilirsiniz.

McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı korur. Birden fazla cihaza sahip müşterilerimiz için ideal olan bu ürün, 5 cihaza kadar virüs, zararlı yazılım, kötü amaçlı web sayfaları, istenmeyen programlar ve bunlar gibi çok daha fazla tehditlere karşı korunma imkanı sunar. Aynı zamanda kişisel bilgilerinizi, şifrelerinizi ve kart bilgilerinizi koruma altına alarak internet deneyiminizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

5. McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürünü nasıl kullanılır?

Şu anda 200.000’den fazla müşterimiz tarafından kullanılmakta olan McAfee Total Protection 5 Lisans ürünümüz satın alındıktan sonra http://www.turktelekomguvenlik.com/Detail/urun-indirme/8/69/ adresinden Tek Şifre ile giriş yaparak yüklenmesi yeterlidir. Kurulum ve aktivasyon rehberi dosyasına http://www.turktelekomguvenlik.com/Upload/Document/guvenlik18.pdf adresinden ulaşılabilir.

6. McAfee Total Protection 5 Cihaz Güvenlik ürünü tek başına iptal edilebilir mi?

Hayır. Bu ürün kampanya taahhüt süresi içinde Türk Telekom Evde internet aboneliğine bağlı kampanya kapsamında internet ürünüyle birlikte hareket etmektedir. Kampanya taahhüt süresi içinde Türk Telekom Evde internet aboneliği herhangi bir sebeple sona erdiğinde McAfee güvenlik paketi de iptal olacaktır.

7.Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir ?

 • Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

 • Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

 • Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

 • Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız

 • İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  Devir, nakil ve hat dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​

 • Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

 • Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?
 • Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

  Abone, Kampanya süresi boyunca McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürününden faydalanabilecektir. Taahhüt süresinin bitiminde McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürününün kullanımı sonlanacaktır. McAfee Total Protection 5 Lisans Güvenlik ürünü taahhüt ihlal bedeli hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

8. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü sorunuz için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz. Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. Bu süre sonrasında modemizin arızalanması durumda garanti kapsamındaki arızaların giderilmesi için doğrudan üretici firma ve ilgili teknik servise başvurabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden üretici firma ve ilgili teknik servis bilgisini alabilirsiniz. Dilerseniz, teknik inceleme yapılması için ilgili servise iletilmek/yönlendirme yapılmak üzere Türk Telekom’a başvurabilirsiniz.

​​​

Türk Telekom Prime Avantajları Nedir?

Türk Telekom Prime, mobilde dakika ve interneti bol olan faturalı tarifelerin veya evde internette yüksek hızlı fiber seçeneklerin yer aldığı, yaşamın her anında müşterilerine pek çok ayrıcalık sunan bir müşteri platformudur.

Buna ek olarak:

 • Seyahat ayrıcalıkları
 • Size özel müşteri hizmetleri
 • Yeme içme avantajları
 • Alışverişleriniz için özel indirimler

ve daha fazlası Türk Telekom Prime’da sizi bekliyor.

Güvenli Evde İnternet Kampanyası

Kampanya Kapsamındaki Paketler

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 16 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
299TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
299TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
359TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 24 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
334TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
334TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
394TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 35 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
359TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
359TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
419TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 50 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
384TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
384TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
444TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 75 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
409TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
409TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
469TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 100 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
434TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
434TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
494TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 200 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
474TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
474TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
574TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketl
Güvenli Evde İnternet Kampanyası 1000 Mbps
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
654TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı Son 12 Ay Fiyatı
654TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
754TL

Aylık (İlk 12 ay)

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.