Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 16 Mbps

Online'a Özel

Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası

16 Mbps

İnternet

Limitsiz

Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 16 Mbps

​​​​ Online İşlemler ile Kampanyanızı Yenileyin Fiber İnternet Keyfinize Devam Edin!

Siz de hemen onlineislemler.turktelekom.com.tr adresinden kampanyanızı yenileyin fırsatı yakalayın!


Ek Bilgiler

Online'a Özel
İlk 6 Ay %50'ye Varan İndirim
Muud Premium
24 Ay Taahhütlü
Modem ücreti dahil değildir
175TLAylık(İlk 6 ay)

24 ay taahhütlü olup, ilk 6 ay 175 TL, son 18 ay 350 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Yalın İnternet veya Alo Paket Tercih Eden Müşteriler için Kampanyaya Dahil Tüm Paketler

Kampanya Kapsamındaki
Paketler
Kampanya Fiyatı
(1-6 Ay)
Kampanya Fiyatı
(7-24 Ay)
16 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺175 ₺350


Sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm internet paketleri

Kampanya Kapsamındaki
Paketler
Kampanya Fiyatı
(1-6 Ay)
Kampanya Fiyatı
(7-24 Ay)
16 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺150 ₺325
​​​​​​​​​ ​​​​
 • Kampanya, 14 Kasım 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 2 aydan büyük mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay sözü karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır.
 • Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası, ilk 6 ay ve sonraki 18 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 24 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 6 aydaki ve sonraki 18 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 47 TL yerine 25 TL’dir. Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti, paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanyanın iptali veya kampanya koşullarına aykırılık halinde taahhütnamede belirtilen hesaplama yöntemine göre taahhüt ihlal ücreti yansıtılacaktır.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Kampanya kapsamında internet paketi ile beraber kampanyanın ayrılmaz bir parçası olarak sunulan Muud Premium ürününün ücreti 19,99 TL yerine 12 TL olarak kampanyalı internet paket ücretlerine dahil edilmiştir. İnternet paketinden bağımsız olarak Muud Premium ürünü tek başına iptal edilemez. Abone'nin evde internet aboneliğini iptal etmesi veya başka bir kampanyaya geçiş yapması halinde Muud Premium ürünü de iptal olacaktır. Taahhüt ihlal sebeplerinin gerçekleşmesi halinde Muud ürünü için sağlanan fayda cayma hesaplamasına dahil edilmeyecektir. Muud Premium ürünü ise taahhüt süresinin bitiminde güncel fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir. Aynı kampanya içinde yapılan paket değişikliği işlemlerinden Muud Premium ürünü etkilenmeyecektir.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Tüm paket fiyatlarının gösterildiği tabloda limitsiz internet ve Limitsiz Fiber İnternet için detay bilgi şu şekildedir:
 • Limitsiz İnternet:ADSL ve Hipernet(VDSL) altyapıda verilen limitsiz hizmettir. ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Tabloda belirtilen kampanyalı fiyatlar fiber paketlere ilişkindir. ADSL ve Hipernet (VDSL) altyapıdaki kampanyalı fiyatlar tabloda gösterilen ilk 6 aylık fiyatlarından 5TL; son 18 aylık fiyatlarından 10 TL daha düşük olarak sunulmaktadır.
 • Limitsiz Fiber İnternet: Fibernet altyapıda verilen limitsiz internet hizmetidir. Fibernet hizmeti, müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Abone’nin bulundugu lokasyonun Fibernet altyapıya uygun olması durumunda; 16 Mbps’ye kadar hız paketi için sadece Fibernet (Binaya Kadar Fiber), 24 Mbps’ye kadar - 100 Mbps'ye kadar olan hız paketlerinde Fibernet (Eve kadar Fiber) ve Fibernet (Binaya Kadar Fiber) ve 200 Mbps'ye kadar ve üzeri olan hız paketlerinde ise Fibernet (Eve kadar Fiber) altyapısında hizmet sağlanacaktır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname için tıklayınız.​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
1.Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel evde internet müşterileri 14 Kasım 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yararlanabilir.

2.Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz karşılığında 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.

Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

3. Kampanyada internet paket ücretine ek olarak başka ücretler ödeyecek miyim?

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 15 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır.

4. Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.

Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü sorunuz için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. Bu süre sonrasında modemizin arızalanması durumda garanti kapsamındaki arızaların giderilmesi için doğrudan üretici firma ve ilgili teknik servise başvurabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden üretici firma ve ilgili teknik servis bilgisini alabilirsiniz. Dilerseniz, teknik inceleme yapılması için ilgili servise iletilmek/yönlendirme yapılmak üzere Türk Telekom’a başvurabilirsiniz.

5.Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir ?

 • Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

  Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

 • Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

  Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.

 • İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​ ​​​

 • Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

  Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

  Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

  Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.


Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 1000 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
385TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
385TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
770TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 500 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
325TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
325TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
650TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 200 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
280TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
280TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
560TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 100 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
245TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
245TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
490TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 75 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
230TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
230TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
460TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 50 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
215TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
215TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
430TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 35 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
205TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
205TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
410TL

Aylık(İlk 6 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Dijitalde Büyük Fırsat Kampanyası 24 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-6 Ay)
190TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanya Fiyatı (7-24 Ay)
190TL

Aylık(İlk 6 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
380TL

Aylık(İlk 6 ay)

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.