Ana İçeriğin Başı

Bireysel Ev Telefonu Tarife Düzenlemesi

Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel Tarife ücretlerinde 30 Aralık 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleme yapılacaktır.

30 Aralık 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak tarife ücretlerini görmek için tıklayınız.

Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama İşlem Ücreti Düzenlemesi

​​​​​​​Değerli müşterilerimiz, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ev-İş Telefonu Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama işlem ücretlerimiz vergiler dahil 39,90TL olarak güncellenecektir.

Bireysel Ev Telefonu Tarife Düzenlemesi

Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel Tarife ücretlerinde 30 Aralık 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleme yapılacaktır.

30 Aralık 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak tarife ücretlerini görmek için tıklayınız.

Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama İşlem Ücreti Düzenlemesi

​​​​​​​Değerli müşterilerimiz, 1 Aralık 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ev-İş Telefonu Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama işlem ücretlerimiz vergiler dahil 34,90TL olarak güncellenecektir. 

Eczanen Burada servisimizin 20.07.2019 tarihi itibariyle hizmet sunumu sonlandırılacaktır. Abonelerimizin bilgilerine sunulur.

Bireysel Ev Telefonu Tarife Düzenlemesi

Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel Tarife ücretlerinde 30 Aralık 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleme yapılacaktır.

30 Aralık 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak tarife ücretlerini görmek için tıklayınız.

Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Hat Kapama İşlem Ücret Düzenlemesi Ön Bilgilendirmesi

​​​​​​​1 Kasım 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ev Telefonu Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Hat Kapama işlem ücretlerimiz vergiler dahil 29,90TL olarak güncellenecektir. ​​​​​​​​

Gecikme Faizi Değişikliği Ön Bilgilendirmesi

​​​​​​​Son ödeme tarihinde ödenmeyen Bireysel Türk Telekom Ev Telefonu faturaları için aylık %1,40 olarak uygulanan gecikme faizi 27 Eylül 2018 tarihi itibarıyla aylık %2 olarak güncellenecektir. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​