Ana İçeriğin Başı

Başkasının telefonundan aramıyorsanız bundan ucuzu yok!

Gezi ya da iş amaçlı yurtdışına seyahatlerde bulunan veya yurt dışında yaşayan ve sevdikleri ile daha sık görüşmek isteyen müşterilerimiz için bu kampanyadan daha avantajlısı yok.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Wirofon abonesi olunmalıdır.
  • Wirofon abonesi olmak ve kampanyadan yararlanmak için sözleşme, taahhüt, ceza yoktur ve ilave ücret alınmamaktadır.
  • Kampanya dahilinde; her şey dahil sadece 9.90 TL'ye yurt dışından Türkiye'deki ev, iş ve cep telefonlarıyla 200 dk. görüşme yapılabilir.
  • Dakika aşımında, yapılan aramalar dakikası 15 Kuruş'tan ücretlendirilir.
  • Kampanyadan yararlanan aboneler, yurt dışından herhangi bir görüşme gerçekleştirmedikleri takdirde, bu kampanya dahilindeki ücret ve indirimler faturalarına yansıtılmaz.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyenler; 6616'ya "SEYAHAT" yazıp gönderebilir, 444 1 444 no'lu çağrı merkezini arayabilir ya da Türk Telekom Mağazaları ve ofislerini ziyaret edebilir.

* Kampanya kapsamında belirtilmeyen yönlere yapılacak olan aramaların ücretlendirilmesi Wirofon aboneliğinin bağlı olduğu ev telefonu tarifesine göre yapılır. Kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki döneme devretmez.
Kampanya yurt dışından Türkiye yönüne başlatılan çağrılar için geçerlidir.

*Kampanyadan yararlananlar 2 fatura dönemi arası 9,90 TL ödeyerek ve bedava dakikalardan yararlanabilecekler. Hangi gün kullanılmaya başladığından bağımsız olarak, tam paket ücreti karşılığı ilk başarılı çağrıda faturalarına yansıyacak ve o tarihten fatura kesim tarihine kadar bedava dakikalarından yararlanabilecekler.

"Kampanya 31 Aralık 2011 Tarihinde Sona Ermiştir."​​​