Ana İçeriğin Başı

Başkasının Telefonundan Aramıyorsanız Bundan Ucuzu Yok!

Yurt dışına seyahat edenlere özel Wirofon kampanyası, gezi ya da iş amaçlı yurtdışına seyahatlerde bulunan veya Türkiye’de yakınları, sevdikleri ile daha sık görüşmek isteyen müşterilerimiz, Wirofon üzerinden avantajlı, uygun paket ücreti karşılığında her yöne görüşme yapabildiği bir kampanyadır.

Sadece 9.90 TL

Her şey dahil sadece 9.90 TL’ye yurt dışından Türkiye’deki ev, iş ve cep telefonlarına 200 dk. konuşma bedava. Ayrıca bedava dakika aşımında dakikası sadece 15 kuruş*.

Konuştukça Öde

Kampanyadan yararlanan Wirofon müşterileri yurt dışından Türkiye’ye, Wirofon üzerinden görüşme (en az 1 başarılı çağrı) gerçekleştirdiğinde paket ücreti karşılığında kampanya faydalarından takip eden fatura kesim tarihine kadar yararlanmaya başlayacaklardır. Yurt dışında herhangi bir görüşme gerçekleştirmezlerse faturalarına bu kampanya dahilinde ücret veya indirimler yansıtılmamaktadır.

Yurt dışında Seyahat Kampanyasına başvurmak için; 6616’ya SEYAHAT yazıp gönderebilir, 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya Türk Telekom Mağazaları ve ofislere uğrayabilirsiniz.

  • Yurt dışından Türkiye’yi aramak için oldukça ekonomik.
  • Dünyanın her yerinden tek fiyat.
  • "Konuştukça Ödeme" esnekliği.

Kampanyadan sadece Wirofon müşterileri yararlanabilmektedir. Kampanyaya başvuran eğer abone değilse önce Wirofon aboneliği tanımlanmaktadır. Wirofon abonesi olmak ve kampanyadan yararlanmak için sözleşme, taahhüt, ceza yoktur ve ilave ücret alınmamaktadır.

Geçerlilik Süresi

Kampanya 18 Mayıs 2011 - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

* Kampanya kapsamında belirtilmeyen yönlere yapılacak olan aramaların ücretlendirilmesi Wirofon aboneliğinin bağlı olduğu ev telefonu tarifesine göre yapılır. Kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki döneme devretmez.
Kampanya yurt dışından Türkiye yönüne başlatılan çağrılar için geçerlidir.

Açıklama: Kampanyadan yararlananlar 2 fatura dönemi arası 9,90 TL ödeyerek ve bedava dakikalardan yararlanabilecekler. Hangi gün kullanılmaya başladığından bağımsız olarak, tam paket ücreti karşılığı ilk başarılı çağrıda faturalarına yansıyacak ve o tarihten fatura kesim tarihine kadar bedava dakikalarından yararlanabilecekler.

"Kampanya 31 Aralık 2011 Tarihinde Sona Ermiştir."

​​​