Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom varsa taşınmak çok kolay!

Taşınma Programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde oturan Türk Telekom Bireysel abonelerine, Tur Assist'in eve dair hizmetlerinden, avantajlı fiyatlarla faydalanma imkanı sunar.

Taşınma Programı kapsamında hangi hizmetler verilir?

 • Ev Taşıma Hizmeti: İkamet ettiğiniz adresten, taşınmayı planladığınız adrese, profesyonel Evden Eve Nakliye hizmet birimi tarafından eşyalarınızın taşınmasıdır. Ev taşıma hizmeti; nakliye ve hasarlara karşı sigortalı olmakla birlikte montajlı ürünlerin demontajı ve paketlenmesi, diğer eşyaların kutulanması, sarılması ve paketlenmesi, taşınılan yeni adreste demontajı yapılan mobilyaların montajını kapsamaktadır.
 • Aboneliklerin Nakli: Taşınmanız sonrası resmi veya özel kurum/kuruluşlarda sizin adınıza eski konut üzerinde bulunan elektrik, su ve doğalgaz için yeni abonelik, eski abonelik iptali ve aboneliğin nakli amacıyla gerçekleştirilecek tüm işlemlerin yerine getirilmesidir. Sizin adınıza bu işlemlerin yapılabilmesi için Tur Assist'in belirleyeceği yetkiliye işlemlerin takibi için noterden vekalet verecektir. Vekalet çıkarma masrafı, işlemler sırasında ortaya çıkacak tüm eski borç, yasal işlem ve harç masrafları gibi masraf ve giderler sizin tarafınızdan karşılanacaktır.
 • Minifix hizmeti: Taşınma sonrası konutta ihtiyaç duyulan elektrik, tesisat, anahtar ve diğer küçük ölçekli montaj işlerini bir paket altında toplayan ve belirlenmiş adete kadar standart sabit ücret ile sağlanan bir hizmettir.
 • Profesyonel Konut Destek Hizmeti ve Depolama: Tur Assist tarafından profesyonellerden oluşan bir hizmet ağıyla, tamirat, değişim ve yenileme, kurulum ve montaj, güvenlik kontrol değerlendirme ve depolama gibi ana başlıklardan oluşmaktadır. Çatı ve musluk tamiratı, kapı menteşesi ve su sayacı değiştirme, çamaşır makinası montajı hizmet kapsamından bazı örneklerdir.
 • Araç Kiralama: Anlaşmalı firmalar vasıtası ile yapılacak kiralık araç organizasyonlarında Telekom Aboneleri özel indirimli fiyatlardan faydalanabileceklerdir. İndirimli Kiralık Araç Organizasyon hizmeti önceden belirlenen randevuya bağlı olarak anlaşmalı hizmet birimi tarafından yerine getirilir. Araç özellikleri ve araç tipleri kiralık araç firmasının filosuna göre değişkenlik gösterebilir. Otomatik vites veya dizel araç talepleri anlaşmalı firmaların filo imkanları dahilinde karşılanır.

Detaylı Bilgi

 • Hizmetten yararlanmak veya daha detaylı bilgi almak isteyenler 444 NKL 4 (444 655 4) numaralı çağrı merkezini araybilir.
 • Taşınma hizmetinden 13.05.2014/13.05.2015 tarihleri arasında 444 655 4 numaralı çağrı merkezini arayan Türk Telekom'un bireysel aboneleri faydalanabilir.
 • Taşınma hizmeti Turassist tarafından verilmekte olup, hizmet alım sürecinde ve/veya sonrasında oluşabilecek tüm durumlar için Turassist birinci dereceden sorumludur.
 • Türk Telekom'un müşterilerine sunacağı fiyat avantajı dışında hizmet kalitesiyle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Hizmetten faydalanmak için T.C. kimlik numarası bilgisinin verilmesi zorunludur.
 • Bu hizmetten sadece İstanbul ve Bursa illeri sınırları içindeki Türk Telekom bireysel aboneleri faydalanabilir.
​​​