Ana İçeriğin Başı

 Ev Gibisi Yok, Sağlık Gibisi Yok!

Avantajlı konuşma tarifeleriyle beraber Konut Sigortası ve Ev/Ofis Güvenlik Hizmetlerini de sunan Türk Telekom, şimdi de “Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi” hizmetini ev telefonları üzerinden sunuyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ev telefonu kullanıcılarına yeni Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetini tekrar sunuyor. Paket, Türk Telekom sabit hat müşterilerine ücretsiz tıbbı danışma ve ambulans servisleri, yaşanan sağlık sorununa göre uygun teknolojiye ve hizmet kalitesine sahip hastanelere yönlendirme, psikolojik danışmanlık ve aile üyeleri için 7.500 TL tutarında acil durum sağlık sigortası ve Acıbadem sigorta indirimlerinden faydalanma gibi çok sayıda avantajlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunuyor. Türk Telekom’un yeni hizmetinden bireysel müşteriler ve ailelerinden üç üye, toplam dört kişi yararlanabiliyor.

Bir yıl boyunca ücretsiz tıbbi danışma ve ambulans hizmeti 

Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi ev telefonu üzerinden 7 gün 24 saat tıbbi danışma hizmeti sağlıyor. Paketten yararlanan Türk Telekom müşterileri sağlıkla ilgili birçok sorularının cevabını Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin deneyimli doktorlarına yönelterek alabiliyorlar. Bu hizmet kapsamında en yakın nöbetçi eczane bilgilerine de ulaşılabiliyor. 

Tam donanımlı ambulans hizmeti de Acıbadem Mobil Sağlık Paketi kapsamında bulunuyor. Türk Telekom müşterileri ve aileleri, tam donanımlı ambulans hizmetinden bir yıl boyunca acil durumlarda ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi kapsamındaki ambulanslar, içinde hekim, paramedik ve ilkyardım eğitimi almış sürücüsü ile uluslararası standartlarla donatılmış, yoğun bakım donanımlı olarak hizmet veriliyor. Acil ihtiyaç duyulan, operasyonlar sırasında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri de paket kapsamında yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak pakete sahip olan Türk Telekom müşterileri Acıbadem Mobil’in deneyimli doktorlarından yılda 2 kez psikolojik danışmanlık hizmeti alabiliyor.

Ayda tüm vergiler dahil 6,50 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortası 

Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye’deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar özel şartlar dâhilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün. 

Piyasa değeri yaklaşık 500 TL olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5,50 TL karşılığında sunuluyor. Kampanyadan yararlanma süresi 1 yıldır.

Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne başvurulabiliyor.

Kampanya 25 Haziran 2014’e kadar geçerlidir.

TÜRK TELEKOM & ACIBADEM MOBİL HEDİYE MEDİKAL KOÇLUK KAMPANYASI’NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekom & Acıbadem Mobil Hediye Medikal Koçluk Kampanyası’na ilişkin Taahhütname’yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları (“Kurul Kararı”) uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone’nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri’nin toplamının (“Kalan Aylar Faydası”), Abone’ye Kampanya kapsamında hediye edilen Acıbadem Hediye Medikal Koçluk Paketi’nin işbu bent hükmünde belirtilen bedelinden (“Sağlanan Fayda”) daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı değil, Kalan Aylar Faydası’nı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı’nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı isteme hakkını saklı tutar.)

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

26.03.2014’ten itibaren kampanyaya katılan müşterilerimiz için geçerli taahhütname için tıklayınız.

​​​​​​