Ana İçeriğin Başı

 Ev Telefonu Müşterilerine, TT Mobil’de Ücretsiz Cepten İnternet Kampanyası

24 ay kalma sözü veren ev telefonu müşterilerimize, TT Mobil’de 24 ay boyunca 3 GB cepten internet, 12 ay kalma sözü veren ev telefonu müşterilerimize, TT Mobil’de 12 ay boyunca 1 GB cepten internet ücretsiz olarak verilecektir. Ücretsiz cepten internet faydası, mevcut bireysel faturalı veya faturasız tarifelerinde yer alan, mevcut abone, numara taşıma sureti ile gelen veya yeni abone olan TT Mobil hatlarında geçerlidir.

12 ay ya da 24 ay kalma sözü veren Türk Telekom ev telefonu müşterilerine, (teklif sunumunda müşterinin ilettiği GSM numarasına) kampanya katılım şifresi gönderilecektir. 60 gün içerisinde kampanyadan yararlanmak istenilen TT Mobil hattan, TTMOBIL1GB boşluk ŞİFRE ya da TTMOBIL3GB boşluk ŞİFRE yazıp 5555 numarasına SMS gönderilir. 5555 numarasına SMS göndermesinin akabinde "başarılı" olduğuna dair bilgilendirme mesajı gönderilecek ve aynı gün içinde mobil hattına 1 GB yada 3 GB ücretsiz internet paketi yüklemesi yapılacaktır.


  • Müşterinin kampanyadan yararlanmak istediği TT Mobil hattın faturasız hat olması durumunda, 1 GB ya da 3 GB ücretsiz internet paketi aylık takip edilecek olup müşteri diğer aylarda da 25 TL ve üzeri yükleme yapması halinde, ücretsiz 1 GB ya da 3 GB internet paketinden yararlanmaya devam edecektir. Abone 30 günlük periyot başladıktan takip eden aylarda 25 TL ve üzeri yükleme yapmazsa ilgili ay için ücretsiz 1 GB ya da 3 GB internet paketinden yararlanamayacaktır. Kampanyadan yararlanılan hattın faturalı hat olması durumunda Abonenin hattına 12 ay boyunca her fatura döneminde ücretsiz 1 GB İnternet Paketi yüklenecektir.
  • TT Mobil hatlardan mevcut bireysel faturalı veya faturasız tarifelerinde yer alan, numara taşıma sureti ile gelen veya yeni abone olan müşteriler yararlanabilir. Bimcell, POCELL, PTTCELL, TEKNOSAMOBIL / TEKNOCELL ve Kontrolü SEÇ tarifeleri ve Data Hatları kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında ücretsiz verilen 1 GB ya da 3 GB internet paketinden 30 günlük kullanım süresi içinde kullanılmayan data bir sonraki aya ve/veya üçüncü kişilere devredilmez/aktarılmaz.
  • Kampanya kapsamında belirlenen tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yaptığınız tarifenin fiyatı üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
  • Faturalı Mobil hatlarda, bir fatura dönemi içerisinde ücretsiz 1GB ya da 3 GB data paketinin tüketildiği durumda, Abone'nin hattına tanımlı başka bir internet paketi yok ise mevcut tarife internet aşım kuralları geçerli olacaktır. Faturasız Mobil hatlarda, başka kampanya/paket yoksa aşımlar mevcut paketin geçerlilik süresi sonuna kadar 2KR/100KB olarak sonrasındaki kullanımlar ise tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.
  • Türk Telekom'dan TT Mobilde 1GB (12 ay) ve Türk Telekom'dan TT Mobilde 3GB (24 ay) kampanyaları için katılım sağlayabilecek tarifeler: Ev Avantaj 100, Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı, Ev Avantaj Aksam, Ev Avantaj Aksam Artı, Ev Avantaj Uzun, Ev Avantaj Uzun Artı, Ev Avantaj 100 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 200 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 300 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 600 Dört Dörtlük, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj Özgür Dört Dörtlük, Maksi Paket, Eko Paket, Sade Hat, Sadehat Mutlu Pazar, Standart hat, Standart Hat Mutlu Pazar, Konuşkan Hat, Konuşkan Hat Mutlu Pazar, Yazlık Hat, Yazlık Hat Mutlu Pazar, Fiks Hat, Saniye Hat, Tatil Hat, Sosyal tarife, Gap Avantaj ve Köy Avantaj

Başvuru Kanalları


Son Katılım Tarihi

31 Aralık 2019

​​​​​​​​​

Taahhütnameler​

  • 12 ay taahhütlü kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  • 24 ay taahhütlü Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​
​​​ ​​​​​​​​​​​