Ana İçeriğin Başı

SadeHATT Her Yöne 100 Dakika Kampanyası ile abone olun, ayda 1 TL ödeyerek dect telefon sahibi olun.

Türk Telekom, 15 Mart-15 Eylül 2013 tarihleri arasında "SadeHATT Her Yöne 100 Dakika Kampanyası" ile yeni abone olan bireysel müşterilerine SadeHATT Her Yöne Dect Kampanyasını sunuyor.
Bu kampanyadan faydalanın, 12 ay boyunca her ay sadece 1 TL ödeyerek Panasonic KX TG1311 marka bir kablosuz ev telefonu sahibi olun!

Kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ve kampanya başvurusunda bulunmak için Türk Telekom Mağazaları/ofislerini ziyaret edebilir ve 444 1 444'ü arayabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili kapsam ve koşullar için buraya tıklayınız

SADEHATT HER YÖNE DECT KAMPANYASI'NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce SadeHatt Her Yöne Dect Kampanyası'na ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri'nin ve kalan aylar için ödemesi gereken ilave 1 (bir) TL'lerin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış olduğu hediye dakikalar (TL karşılığı toplamı) ile kendisine hediye edilen Ürün'ün Koşulalr'da belirtilen Piyasa Bedeli'den Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar ödemiş olduğu ilave 1TL'lik rakamların düşülmesi sonucu çıkan meblağın toplamından ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)

* Hediye dakikalar yalnızca Türk Telekom şebekesi içi aramalar için geçerlidir. STH yönüne yapılan aramalar hediye kapsamında değildir.

* Hediye dakikalar yalnızca Türk Telekom şebekesi içi aramalar için geçerlidir. STH yönüne yapılan aramalar hediye kapsamında değildir.​​​​​​​​