Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom'dan Wirofon’un avantajlı dünyasını cebe taşıma fırsatı.

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom'un, Türkiye'de öncülüğünü üstlendiği yakınsama teknolojilerinin başarılı bir örneği olan Wirofon, yepyeni bir kampanyayla yayılmaya devam ediyor.

Ev telefonu tarifesiyle internet üzerinden arama yapılmasını sağlayarak, özellikle yurtdışından gerçekleştirilen aramalarda önemli bir fiyat avantajı sunan Wirofon teknolojisi, yeni Nokia C5-03 Cep Telefonu Kampanyası ile daha fazla Türk Telekom müşterisinin beğenisine sunuluyor.

Wirofon kullanılarak cep telefonu cihazı ya da bilgisayar üzerinden yapılan aramalar tanımlanan ev telefonunun mevcut tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor ve ev telefonu faturasına yansıyor. Tarifede bulunan ücretsiz dakika ve indirimler Wirofon aramaları için de geçerli oluyor. Böylece Wirofon sayesinde ev telefonu mobil hale geliyor.

Wirofon abonesi olan ya da Wirofon dünyasına katılmak isteyen tüm bireysel kullanıcılar ayda 24,99 TL'ye Nokia C5-03 ile ev telefonu tarifesia internet üzerinden konuşma teknolojisiyle tanışacak. 16 Ağustos – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında devam edecek kampanya, katılımcılarına 24 ay taksit seçeneği avantajı da sunuyor.

Nokia C5-03 cep telefonu ile Wirofon abonesi olan herkes, Türk Telekom'un 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek olan Wirofon Her Yöne 60 Dakika ve Wirofon'dan Wirofon'a Bedava kampanyalarından da faydalanabilecek.

Kampanya ile ilgili taahhütname için tıklayın.

"Kampanya 31 Aralık 2011 Tarihinde Sona Ermiştir."​​​​​​​