Ana İçeriğin Başı

Zamanı Durduran Kampanya Türk Telekom’da!

10 Mart 2014 itibariyle "ZAMANI DURDUR KAMPANYASI" ile HATT'lı tarifelerde bulunan müşteriler Şehir içi ve Şehirlerarası yönlerine yaptıkları her 1 saatlik görüşmenin sadece ilk dakikasına ücret ödeyecekler!

Türk Telekom, 10 Mart 2014 – 10 Mart 2015 tarihleri arasında KLASİKHATT, KLASİKHATT MUTLU PAZAR, SADEHATT, SADEHATT MUTLU PAZAR, STANDARTHATT, STANDARTHATT MUTLU PAZAR tarifelerinde bulunan mevcut ev müşterilerine 12 ay boyunca her ay Şehiriçi, Şehirlerarası, 444'lü ve 3 haneli kısa numara yönlerine yaptıkları her aramada ilk 1 dakika'dan sonra 1 saate kadar bedava konuşabilecekleri Zamanı Durdur Kampanyası'nı sunuyor!

Zamanı Durdur Kampanyası'ndan başvuru başlangıç tarihinden itibaren ilk başvuran 200 bin müşteri yararlanabilecektir.

Kampanya sadece şehiriçi ve şehirlerarası, 444 ve 3 haneli kısa numara yönlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Müşteri bu yönler harici diğer yönlere (GSM, Milletlerarası gibi) yaptığı aramalarda görüşme yaptığı her dakika için kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.Ayrıca görüşmenin 1 saati aşması durumunda müşteri mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Müşteri diğer tarifelere geçiş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz hale gelecek olup müşteriye herhangi bir cezai ücret yansıtılmayacaktır.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ve kampanya başvurusunda bulunmak için Türk Telekom Mağazaları/ofislerini ziyaret edebilir ve 444 1 444'ü arayabilirsiniz.

Kampanya 10 Mart 2015 itibariyle sona ermiştir​​