Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom 30 Aralik 2013 itibariyle HAT’lı tarifelerdeki abonelerini avantajlı "Her Yöne 500 Ek Paketi" ile buluşturdu!

Türk Telekom, HAT'lı tarifelerdeki abonelerine sadece 7 TL karşılığında 500 dakika, her yöne konuşma hakkı sunuyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan şu tarifelerdeki aboneler yararlanabilir: KLASİKHATT, KLASİKHATT MUTLU PAZAR, SADEHATT, SADEHATT MUTLU PAZAR, STANDARTHATT, STANDARTHATT MUTLU PAZAR ve bu tarifeler arasında yeni abone alımına açık olan SADEHATT ve SADEHATT MUTLU PAZAR
  • Kampanyaya katılanlar 12 ay boyunca, mevcut tarife ücretine ek olarak tüm vergiler dahil 7 TL ödeyecektir.
  • Kampanya dakikaları; şehir içi, şehirler arası, 444'lü numara, 3 haneli kısa numara, Sabit Telefon Hizmeti (STH) veren alternatif operatörler,yurt içi GSM, 1. kademe milletler arası sabit hatlara yapılan aramalarda kullanılabilir.
  • Her Yöne 500 Ek Paketi'nden başvuru başlangıç tarihinden itibaren ilk başvuran 300 bin abone yararlanabilecektir.
  • Aboneler diğer tarifelere geçiş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz hale gelecek olup aboneye herhangi bir cezai ücret yansıtılmayacaktır.
  • Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Mağazaları ve ofislerini ziyaret etmek ya da 444 1 444 no'lu çağrı merkezini aramak yeterlidir.

Kampanya boyunca geçerli olacak paket ücretleri için tıklayınız.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar ek 300.000 katılım limiti ile uzatılmıştır. Uzatma ile birlikte sadece mevcut aboneler kampanyadan faydalanabilecek olup, yeni aboneler kampanyadan faydalanamayacaklardır.​​​​​​​​