Ana İçeriğin Başı

Düğün Sizden Hediyeniz Türk Telekom’dan!

Türkiye'nin öncü iletişim şirketi Türk Telekom, yeni yuva kuran ya da kurmaya hazırlanan çiftlere "Evlendiren Kampanya" ile 12 ay taahhütle çok özel avantajlar ve indirimler sunarak destek oluyor.

"Evlendiren Kampanya" ile Türk Telekom ailesine katılacak çiftler, evlerin olmazsa olmazı 1 adet kablosuz ev telefonuna ücretsiz sahip olacaklar. Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 600 Artı ve Ev Avantaj Özgür tarifelerine 12 ay taahhütle yeni abonelik gerçekleştirdiklerinde, ilk ay tarife ücreti ödemeyecekler. Seçecekleri tarifeye ek olarak 1 yıl boyunca her ay şehir içi, şehirlerarası, 444'lü numaralar ve GSM'in yanı sıra 1. Kademe bölgesinde yer alan milletlerarası 36 ülkeye ev ve iş telefonları yönüne yapılan aramalarda ücretsiz 500 dakika kazanacaklar.

Düğün Sizden Hediyeniz Türk Telekom'dan

Türk Telekom'un avantajlar programı KAZANMAKMAK'tan üyelik gerçekleştirenler ise, çifte avantaj elde edecek. KAZANMAKMAK'a üye olan çiftler, 250 KAZANMAKMAK puanın yanı sıra balayı çekilişine katılma hakkına da sahip olacak. Çekilişle belirlenecek 7 çift, Antalya'da 5 yıldızlı RİXOS LARES HOTEL'de, 6 gece 7 gün boyunca harika bir balayı tatili şansı yakalayacak.

"Evlendiren Kampanya" 01 Ocak 2011 tarihinden sonra evlenen ya da 31 Aralık 2012 sonuna kadar evlenecek çiftler için geçerli olacak.

Kampanya ile ilgili kapsam ve koşullar için buraya tıklayınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ve kampanya başvurusunda bulunmak için Türk Telekom Mağazaları/ofislerini ziyaret edebilir ve 444 1 444'ü arayabilirsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2012 tarihinde sona ermiştir.

EVLENDİREN KAMPANYA'YA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Evlendiren Kampanya'sına ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri'nin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'den Kampanya kapsamında alınmamış olan Paket Ücreti ve Abone'ye hediye edilmiş olan dakikaların TL karşılığı ve hediye edilmiş olan Ürün'ün Koşullar'da belirtilen Piyasa Bedeli toplamından ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)​​​​​​