Ana İçeriğin Başı

Ev Güvenlik Sistemleri Kampanyası: Ev Telefonun Varsa Evinde, Evin 7/24 Güvende!

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, ev telefonu kullanıcılarına yönelik düzenlediği “Ev Güvenlik Sistemleri” kampanyası devam ediyor. Tepe Güvenlik Sistemleri işbirliği ile düzenlenen kampanyada, ev telefonu kullanıcıları, mal güvenlikleri için Ev Güvenlik Sistemleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerine çok avantajlı koşullarda sahip olabiliyorlar.

Evinize istenmeyen misafir gelmesin!

Ev Güvenlik Sistemi istenmeyen misafirler evde olduğunda öncelikle size bilgi verir. Sizin onayınızla veya size ulaşılamaması durumunda polis jandarma, itfaiye gibi gerekli kurumlara bilgi verir. Bu sayede, hem evinize girecek hırsızlar caydırılır, hem de gerekli birimlere bilgilendirme yapılarak, en üst seviyede güvenlik sağlanır.

Uygun fiyata güvenlik!

Uyumlu alarm cihazı olan herkese Ev/Ofis Güvenlik Sistemi, ayda sadece 49,90 TL! Eğer evinizde uyumlu alarm cihazınız yoksa, 24 ay boyunca ayda 99,90 TL’ye kablolu, 119,90 TL’ye kablosuz Ev Güvenlik Sistemi’ne sahip olabilirsiniz. Üstelik 24 ay sonunda alarm cihazınız sizin olur ve sadece aylık abonelik ücreti ödeyerek evinizi korumaya devam edebilirsiniz.

Tepe Güvenlik’in sunduğu alarm sistemleri, hırsızlığın yanı sıra ek olarak tercih edilmesi durumunda duman ve gaz detektörleri ile de üst düzeyde güvenlik sağlıyor. Acil durumlarda tek bir tuşla yetkililerin ev ve iş telefonu kullanıcılarına ulaşmasını mümkün kılan Ev Güvenlik Hizmeti, yangın, ambulans ve panik düğmeleriyle de kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız.

Satış, kurulum ve satış sonrası tüm hizmetler Tepe Güvenlik tarafından sunulmaktadır. Hizmet kullanımı ve sinyalleşmenin yoğunluğuna paralel olarak ek ücretlendirme söz konusu olabilir. 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için Tepe Güvenlik müşteri hizmetlerini (444 83 73) arayabilirsiniz. ​​​​​​​​​