Ana İçeriğin Başı

 Ev Avantaj’lıya 24 Ay 750 Dakika Her Yöne Kampanyası

Ev Telefonu Müşterilerimize Konuşturan Her Yöne Dakika Teklifi!

Kapsamdaki Ev Avantaj tarifelerinde bulunan bireysel ev telefonu abonelerimize katılım ayı ve takip eden 24 ay bizimle kalmaları koşulu ile katıldıkları ay ve takip eden 24 ay boyunca her yöne 750 dakika ücretsiz görüşme sunulacaktır.

Kampanya 9 Şubat 2016 tarihinden itibaren geçerli olup son başvuru tarihi 31 Aralık 2017 tarihinden önce limit olan 600.000 aboneye ulaşılması durumunda kampanya sonlandırılacaktır.​

Kapsam içindeki Ev Avantaj 100, Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj 100 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 200 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 300 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 600 Dört Dörtlük, Ev Avantaj Özgür Dört Dörtlük, Ev Avantaj Uzun, Ev Avantaj Uzun Artı, Ev Avantaj Akşam, Ev Avantaj Akşam Artı tarifelerindeki aboneler kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir.

(*Her yöne ifadesi, şehir içi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, milletlerarası 1. Kademe Uluslararası PSTN, 444 ve 3 haneli kısa numara ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) veren alternatif operatörler yönlerine yapılan aramaları ifade etmektedir.)

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız.​​​​​​​​​​

​​​​
​​

Kampanya kapsamında belirtilen tarifelerde yer alan müşterilerimiz, 24 ay taahhütle kampanyadan herhangi bir ek ücret ödemeden faydalanabileceklerdir.

​​
  • Kampanyadan en az 3 aydır Türk Telekom abonesi olan müşteriler faydalanabileceklerdir.
  • Aboneler kampanyaya başvurdukları sırada kapsam içindeki tarifelerde bulunmuyorlarsa tarife değişikliği gerçekleştirdiklerinde kampanyadan faydalanacaklardır.
  • Kampanyanın tanımlandığı gün itibariyle, faturalandırma gününe kadar ücretsiz görüşmelere kısmi kullanım uygulanacaktır. Sonraki 24 ayda bedava görüşmeler tam olarak uygulanacaktır.
  • Kampanyada kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında verilen bedava dakikaları aşan görüşmeler ve kampanya kapsamı dışında diğer yönlere doğru görüşmeler kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya süresince kampanyanın kapsamı içindeki tarifelere geçiş yapılırsa herhangi bir ceza bedeli ödenmeyecek ve geçiş yapılan tarife üzerinden dakikalardan faydalanmaya devam edilecektir.
  • Damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacaktır. Tarife paketinize göre damga vergisi tutarı değişkenlik göstermektedir.
  • Kampanya Avantaj Bedeli (Cayma Bedeli) olarak; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamının, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.
​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom Mağazaları'na uğrayabilirsiniz.

​​

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

​​​​​