Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom yeni abonelerini çok avantajlı paketlerle karşılıyor.

Evde ev telefonu rahatlığını yaşamak isteyenlere müjde. Yeni abonelerimizi yepyeni ve çok avantajlı kampanya paketleriyle karşılıyoruz. Mini, Midi ve Maksi Avantaj paketlerindeki indirimli konuşma fırsatı ve hediye dakikalarla bol bol konuşacaksınız. Ayrıca çekilişle Ipad2 kazanma şansı da sizi bekliyor.

Yeni abone olacak olanlar için hazırladığımız 3 farklı avantaj paketi:

Siz de Ev Avantaj 100 ve 100+ tarifeleriyle Türk Telekom'a yeni abone olun, hiç bir taahhütte bulunmadan, 3 ay süreyle paket ücreti üzerinden tam %20 indirim kazanın. Ayrıca 12 ay boyunca her ay şehir içi, 444'lü yönlere doğru ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabileceğiniz 100 dakika hediye kazanın.

Sizde Ev Avantaj 100 ve 100+ tarifeleriyle Türk Telekom'a yeni abone olun ve 12 ay taahhüt verin, 3 ay süreyle paket ücreti üzerinden tam %25 indirim kazanın. Ayrıca 12 ay boyunca her ay şehir içi, 444'lü yönlere doğru, şehirlerarası, GSM ve 36 ülkeyi içeren 1. Kademe milletlerarası görüşmelerde kullanabileceğiniz 100 dakika hediye kazanın. Üstelik çok şık bir Siemens marka kablosuz ev telefonu da Türk Telekom'dan hediye!

Siz de Ev Avantaj 200, 300, 600, Özgür ve Artı tarifeleriyle Türk Telekom'a yeni abone olun, 12 ay taahhüt karşılığında, 3 ay süreyle paket ücreti üzerinden tam %45 indirim kazanın. Ayrıca 12 ay boyunca her ay şehir içi,444'lü yönlere doğru, şehirlerarası, GSM ve 36 ülkeyi içeren 1. Kademe milletlerarası görüşmelerde kullanabileceğiniz her ay paket dakikaları kadar ekstra dakika hediyenin (200, 300 veya 600) ve üstelik şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabileceğiniz ekstra 3.000 dakikanın sahibi olun. Üstelik çok şık bir Siemens marka kablosuz ev telefonu da hediyemiz olsun!

Siz de 31 Aralık 2012 tarihine kadar ev telefonu abonesi olun, Türk Telekom çok avantajlı fiyatlarla 1 yıl boyunca konuşma fırsatını kaçırmayın. Dahası, Türk Telekom'un ayrıcalıklar programı KAZANMAKMAK'a üye olun, 50 ipad2 16 GB Wi-Fi kazanma şansını yakalayın.

Kampanya ile ilgili kapsam ve koşullar için buraya tıklayınız

Kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için ve kampanya başvurusunda bulunmak için Türk Telekom Mağazaları/ofislerini ziyaret edebilir ve 444 1 444'ü arayabilirsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2012 tarihinde sona ermiştir.

MİNİ-MİDİ-MAKSİ AVANTAJ SEPETİ KAMPANYALARI'NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Mini-Midi-Maksi Avantaj Kampanya'sına ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan, Kampanya'dan Midi veya Maksi Paket kapsamında yararlanmakta olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri'nin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'ye Kampanya kapsamında Paket Ücretinde sağlanmış olan indirimin TL karşılığı ve Abone'ye hediye edilmiş olan dakikaların TL karşılığı ve hediye edilmiş olan Ürün'ün Koşullar'da belirtilen Piyasa Bedeli toplamından ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)​​​​​​