Ana İçeriğin Başı

Yabancı dil eğitiminin öncü okullarından EF Uluslararası Dil Merkezleri ve Türk Telekom, öğrenciler için bir arada. 50’den fazla ülkede 400 ofisle öğrencilerinin her zaman hizmetinde olan EF Uluslararası Dil Merkezleri,Türk Telekom’la birlikte, yurtdışına çıkan öğrencileri yalnız bırakmıyor.

WiROFON abonesi olan ilk 10.000 EF Uluslararası Dil Merkezleri öğrencisi, yıl sonuna kadar her ay 500 dakika, yurtdışından Türkiye'yi bedava arıyor!

EF Uluslararası Dil Merkezleri ve Türk Telekom, bu kampanyayla yurtdışında dil eğitimi alırken, evdekileri arayamama derdine bir son veriyor!

Kampanya koşulları ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi www.ef.com.tr/wirofon adresinden veya EF Uluslararası Dil Merkezleri’ne ait ofislerden alınabilir.

EF Taksim: 0212-292-3455

EF Suadiye: 0216-363-3315

EF Ankara: 0312-468-0555

WiROFON'la, internet erişiminin olduğu her yerde, bu servisi destekleyen cep telefonlarından ya da bilgisayarlardan çağrı başlatılabilir. Bedava dakikalara ilişkin kampanya, 03.03.2011 ile 31.12.2011 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen tarihler arasındaki aylık 500 dakika bedava konuşma hakkı; WiROFON üzerinden, Türkiye sınırları içindeki ev ve iş telefonlarına doğru yapılan, şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanılabilir ve sonraki aylara devredilmez. WiROFON üzerinden konuşma ücreti, kampanya dakikalarının bitmesinden itibaren, hizmetin ilişkili olduğu hattın Türk Telekom tarifesi üzerinden hesaplanır. Diğer yönlere yapılan aramalar ve Çağrı Merkezi aramaları, ilgili tarifeden ücretlendirilir. Kampanya koşullarında değişiklik yapılabilir.

Wirofon abonesi olmak ve kampanyadan yararlanmak için sözleşme, taahhüt, ceza yoktur ve ilave ücret alınmamaktadır.

"Kampanya 31 Aralık 2011 Tarihinde Sona Ermiştir."

​​​​​