Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom'dan dört dörtlük kampanya!

16 Mart 2013 itibariyle Ev Avantaj Dakika Paketlerindeki Aboneler için satışa sunulan DÖRT DÖRTLÜK EK PAKETLER, 24 ay paketlerde kalma sözüyle, kampanya süresince 10 TL yerine 5 TL' den satışa sunulmuştur.

Kampanya Detayları

  • Türk Telekom EV Avantaj Dakika Paketlerindeki müşterilere 10 TL karşılığında Her Yöne 1000 Dk. ( Şehir içi, Şehirler arası, 3 Haneli aramalar, Yurt içi GSM ve 1. kademe milletler arası sabit hatlar) bedava sunulacaktır.**
  • Ev Avantaj Dakika Paketlerindeki aboneler, bu ek paketleri mevcut tarifelerinin üzerine ek olarak alacaklardır.
  • Artı Paketlerindeki aboneler, Artı Paketlerini bırakarak Her Yöne paketlerine geçiş yapmalıdır.
  • Müşteriler Dört Dörtlük Ek paketlerde 24 ay boyunca kalma sözü verdikleri takdirde, 24 ay boyunca Ek Paket için 10 TL yerine sadece 5 TL ödeyecektir.
  • Daha önce Dört Dörtlük Ek paketleri seçmiş olan aboneler 24 ay Ek Pakette kalma sözü verdiği takdirde yine kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya 28 Mart tarihinde başlayacak olup, 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya katılım ilk 300.000 kişi ile sınırlı olacaktır.

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. DÖRT DÖRTLÜK EK PAKET %50 İNDİRİMLİ KAMPANYASI'NIN YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. Dört Dörtlük Ek Paket %50 İndirimli Kampanyası'na ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri'nin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış olduğu indirim tutarının ve yararlandığı hediye dakikaların aylık 5TL karşılığı toplamından ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)

* Hediye dakikalar yalnızca Türk Telekom şebekesi içi aramalar için geçerlidir. STH yönüne yapılan aramalar hediye kapsamında değildir.

Kampanya 31.12.2014 tarihine kadar ek 300.000 katılım limiti ile uzatılmıştır.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar ek 300.000 katılım limiti ile tekrar uzatılmıştır.

​​​​​​​​