Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom’dan Ev Avantaj’lılar İçin Özel Fırsat

Türk Telekom'un Ev Avantaj tarifelerindeki müşterileri 12 ay boyunca Türk Telekom abonesi olarak kalmalarını taahhüt ettikleri takdirde, 9 ay boyunca mevcut Ev Avantaj tarifeleri paket ücreti üzerinden %30 indirim hakkı kazanacaktır ve 12 ay boyunca aylık 100 dk. Her Yöne görüşme imkânına sahip olacaktır.

Kampanya ile ilgili özet bilgiler aşağıdaki gibidir:

  • Ev Avantaj Dakika Paketlerinde bulunan ve 12 ay boyunca mevcut Ev Avantaj tarife paketinde kalmayı taahhüt eden abonelere, 9 ay boyunca tarife paketi ücreti üzerinden %30 indirim uygulanması ve tarife paketi kapsamında verilen bedava dakikalarına ek olarak Türk Telekom şebeke içi ( şehiriçi, şehirlerarası ve 444), yurt içi GSM ve milletler arası 1. Kademe pstn yönlerine doğru kullanabilecekleri aylık 100 dakika hediye edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı tarife paketleri dışında tarife paketine geçiş yapan ya da hattını iptal eden abonelerin Ev Avantaj paketi için aldıkları indirim tutarlarını ve kampanya kapsamında her ay verilen hediye 100 dakikadan kullandıkları kadarını ödemeleri gerekmektedir.
  • Kampanyada sunulan bedava dakikalar Şehir içi, Şehirlerarası, Yurt içi GSM ve 1. Kademe Milletlerarası pstn aramalarını kapsamaktadır.
  • Kampanya 9 Kasım 2012 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacaktır. Kampanyanın son başvuru tarihi 31 Aralık 2013'tür. Kampanyanın faydalanma süreleri 12 aydır.

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız.​​​​​​