Ana İçeriğin Başı

20.12.2019 tarihinde Wirofon hizmeti kapatılmıştır, ilgili tarih itibariyle hizmetin tüm özellikleri kullanım dışıdır. 

Saygılarımızla,

Wirofon ile i​nternet üzerinden konuşmak ve mesajlaşmak şimdi daha da keyifli

Wirofon, Türk Telekom'un tüm operatör müşterilerine sunduğu yeni nesil iletişim platformudur. WiFi ya da mobil internet bağlantısı üzerinden kullanabileceğiniz uygulama ile sevdiklerinizle ücretsiz olarak sesli ya da görüntülü görüşme yapabilir; fotoğraf, video ve ses dosyalarını paylaşabilirsiniz.

Wirofon'da sevdiklerinizle keyifle mesajlaşın!

Yeni nesil mesajlaşma deneyimi yaşayacağınız Wirofon'da sevdiklerinize fotoğraf, video ya da sesli mesaj gönderebilirsiniz. Kaybolan mesajlaşma özelliği ile mesajlarınızın, fotoğraf ve videolarınızın ulaşılabilirliğine seçtiğiniz süre boyunca izin verebilirsiniz. Mesajlaşmanın keyfini dilerseniz direkt seçeceğiniz kişiyle, dilerseniz de seçtiğiniz kişilerden oluşturacağınız gruplarla çıkarın.

HD kalitede net bir görüntülü görüşme deneyimi!

Sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri dert etmeyin. Mesafeleri yakınsayan Wirofon'daki yüksek kalitede görüntülü görüşme özelliği ile dilediğinizce anılarınızı paylaşın.

Wirofon ile dakikalarınız her yerde!

Türk Telekom ev telefonu sahibiyseniz ya da ev telefonu olan yakınınız varsa Wirofon sizin için daha da avantajlı. Yurt içinde ya da yurt dışında Wirofon ile yapacağınız aramalarda ev telefonu tarifeniz kapsamındaki dakikalarınızı ek bir ücret ödemeksizin kullanabilirsiniz. Bu sayede yurt içinde ev telefonunuzu dilediğiniz yerden kullanırken, yurt dışından da Türkiye'yi yurt içini ararmış gibi arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Wirofon ev telefonu hesabım bölümünden ev telefonu bilgilerini eklemek.

Wirofon Hizmetinin Özellikleri

  • Wirofonlar arasında mesajlaşmak, fotoğraf, video ve konum göndermek, sesli ve görüntülü konuşma yapmak mümkündür ve ücretsizdir.
  • Wirofon hizmetine ev telefonu ekleyerek kullanan abonelere 0850 ile başlayan birer "Wirofon Telefon Numarası" tanımlanır.
  • Kullanıcılar bu numara ile Wirofon'u olmayan numaralara da arama yapabilir ve bu numaradan aranabilir.
  • Wirofon ile ev telefonu tarifesinden kazanılan hediye dakikalar ve ücretsiz konuşma saatleri kampanyalarından yararlanılabilir.
  • Wirofon'da ilgili ev telefonu telefon hattının abonelik sözleşmesinde belirtilen her yöne arama yapılabilir.
​​​​

Wirofon'u hemen Appstore ya da Googleplay üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylar için www.wirofon.com adresini ziyaret edin.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​