Ana İçeriğin Başı

Milletlerarası Aramalara İlişkin Yön Ücreti Düzenlemesi

Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel müşterilerin, Milletlerarası 1.2.3.4. kademe PSTN ve GSM yönü arama ücretlerinde 30.08.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere fiyat düzenlemesi yapılacaktır.

30 Ağustos 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak Milletlerarası yön ücretlerini görmek için tıklayınız.

Ev Telefonundan Yurtdışı Arama Yönlerinde Ülke Kademe Değişikliği Bilgilendirmesi

Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama İşlem Ücretleri Düzenlemesi

Değerli müşterilerimiz, 30 Haziran 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ev Telefonu Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama işlem ücretlerimiz vergiler dahil 59 TL olarak güncellenecektir.

Ev Telefonundan Yurtdışı Arama Yönlerinde Ülke Kademe Değişikliği Bilgilendirmesi

30.05.2022 tarihi itibariyle yurtdışı aramalarınızda 3.kademede yer alan Suriye ve Fas ülkeleri 4.kademede yer alacaktır. Taahhütlü müşterilerimiz kademe değişikliğinden taahhüt süresi boyunca etkilenmeyecektir.

Bireysel Ev Telefonu Tarife ve Görüşme Yön Ücretleri Düzenlemesi

Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel Tarife ücretlerinde ve şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, STH, 3 haneli numaralar arama yönü ücretlerinde 29 Nisan 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleme yapılacaktır.

29 Nisan 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak tarife ücretlerini görmek için tıklayınız​.​

29.04.2021 tarihi itibariyle yurtdışı aramalarınızda 1.kademede yer alan Rusya 2.kademede, 1.kademede yer alan Hollanda, İsviçre ve Belçika 3.kademede, 2.kademede yer alan Azerbaycan, İran, Moldova, Tunus ve Cezayir 4.kademede yer alacaktır. Almanya ise 1.kademede yer almaya devam edecektir. Taahhütlü müşterilerimiz kademe değişikliğinden taahhüt süresi boyunca etkilenmeyecektir.

Bireysel Ev Telefonu Tarife Düzenlemesi

Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel Tarife ücretlerinde 30 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleme yapılacaktır.

30 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak tarife ücretlerini görmek için tıklayınız

Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama İşlem Ücreti Düzenlemesi

Değerli müşterilerimiz, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ev Telefonu Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Borçtan Hat Kapama işlem ücretlerimiz vergiler dahil 47 TL olarak, yeni bağlantı ücreti ise 12 TL olarak güncellenecektir.​​​​​​​​​​

​​​​​​​