Ana İçeriğin Başı

 Ücretsiz Beyaz Eşya Sigortası Kampanyası

Türk Telekom, siz değerli müşterilerimiz için Ev Telefonu üzerinden değer yaratmaya devam ediyor.

Beyaz eşya sigortasından 24 ay veya 12 aylık kalma sözü vererek ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Sigortası Kampanyasına başvuran bütün Ev Telefonu müşterilerimiz, Ak Sigorta güvencesi ile kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz 10 yıldan yeni beyaz eşyalarını (televizyon, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi) 12 ay veya 24 ay boyunca yıllık 5.000 TL’ye kadar güvence altına alacaklardır. ​

Teminatların detayına ulaşmak için tıklayınız.


 • Abone sigorta işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için kendisinden istenen bilgileri doğru vermekle yükümlüdür, aksi halde bu durumdan kaynaklanan tüm sorumluluk Abone’ye ait olup, Türk Telekom’un herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında abonenin sahip olduğu sigorta nedeniyle bilgilendirme ve sigorta teminatlarından doğan her türlü talep ve şikâyetinin muhatabı ve bu konuda her türlü yükümlülük, sigorta teminatını veren Ak Sigorta şirketine aittir.
 • Türk Telekom’un Kampanya kapsamında sigorta ettiren durumunda olması hiç bir şekilde sigorta sağlayıcı, sigortacı veya sigorta aracısı sıfatına haiz olduğu anlamına gelmeyecek ve bu şekilde yorumlanmayacaktır.
 • Kampanyaya katılarak Beyaz Eşya sigortasından yararlanan müşterilerimiz Beyaz Eşya sigortası ile ilgili her türü sorun ve şikayetlerini 444 27 27 numaralı çağrı merkezine veya aşağıda açık iletişim bilgileri yer alan Aksigorta’ya iletebileceklerdir:

  AKSİGORTA SİGORTA A.Ş. (“Aksigorta”)
  Adres: Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi, No:8 Kule: 1, Kat: 0-6 Ümraniye 34777 İstanbul/Türkiye
  Tel: 444 27 27
  e-posta: bilgi@aksigorta.com.tr


Başvuru Kanalları


Son Katılım Tarihi

Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz, sigorta poliçelerini http://www.aksigorta.com.tr adresinden görüntüleyebilir veya temin edebilirler.​​​​​​

​​​​​​​​​

Taahhütnameler

12 Ay Taahhütlü Ücretsiz Aksigorta Beyaz Eşya Sigortası Kampanyası taahhütnamesi için tıklayın.

24 Ay Taahhütlü Ücretsiz Aksigorta Beyaz Eşya Sigortası Kampanyası taahhütnamesi için tıklayın.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​