Ana İçeriğin Başı

 Türk Telekom'dan Mobil’de 1GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom ev telefonu müşterilerinden, mevcutta veya numarasını taşımak sureti ile Türk Telekom mobil hat sahibi olan müşterilere, 12 ay Türk Telekom ev telefonu müşterisi kalma koşulunu kabul edenlere 12 ay boyunca her ay, Türk Telekom mobil* hatlarından yurt içinde geçerli 1 GB internet faydası verilecektir.

*Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.


​​​​

Kampanyadan nasıl yararlanılır?

Taahhüt onayı sonrasında, kayıt alınan GSM numarasına kampanya şifresi gönderilir, 60 gün içerisinde kampanyadan yararlanmak istenilen mobil hattan, TT1GB boşluk ŞİFRE yazıp 5555 numarasına SMS gönderilir.

5555 numarasına SMS göndermesinin akabinde "başarılı" olduğuna dair bilgilendirme mesajı gönderilecek ve aynı gün içinde mobil hattına 1 GB internet paketi yüklemesi yapılacaktır.

Kurallar:

Müşterinin kampanyadan yararlanmak istediği Mobil hattın faturasız hat olması durumunda, 1 GB İnternet Paketi aylık takip edilecek olup müşteri diğer aylarda da 25 TL ve üzeri yükleme yapması halinde, ücretsiz 1 GB İnternet paketinden yararlanmaya devam edecektir. Abone 30 günlük periyot başladıktan takip eden aylarda 25 TL ve üzeri yükleme yapmazsa ilgili ay için ücretsiz 1 GB İnternet paketinden yararlanamayacaktır. Kampanyadan yararlanılan hattın faturalı hat olması durumunda Abonenin hattına 12 ay boyunca her fatura döneminde ücretsiz 1 GB İnternet Paketi yüklenecektir.

Kampanya kapsamında ücretsiz verilen 1 GB internet paketinden 30 günlük kullanım süresi içinde kullanılmayan data bir sonraki aya ve/veya üçüncü kişilere devredilmez/aktarılmaz.

Kampanya kapsamında belirlenen tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yaptığınız tarifenin fiyatı üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Faturalı Mobil hatlarda, bir fatura dönemi içerisinde ücretsiz 1GB data paketinin tüketildiği durumda, Abone'nin hattına tanımlı başka bir internet paketi yok ise mevcut tarife internet aşım kuralları geçerli olacaktır. Faturasız Mobil hatlarda, başka kampanya/paket yoksa aşımlar mevcut paketin geçerlilik süresi sonuna kadar 2KR/100KB olarak sonrasındaki kullanımlar ise tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.

Kapsam içindeki tarifelerdeyken kampanyaya başvuran müşterilerimizin (Ev Avantaj 100, Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı, Ev Avantaj Akşam, Ev Avantaj Akşam Artı, Ev Avantaj Uzun, Ev Avantaj Uzun Artı, Ev Avantaj 100 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 200 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 300 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 600 Dört Dörtlük, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj Özgür Dört Dörtlük, Gap Avantaj, Köy Avantaj tarifeleri) taahhüt süresi (katılım dönemi ve katılım dönemini takip eden 1 yıl boyunca) boyunca kapsam içindeki tarifelerde bulunması gerekmektedir. Mobil mevcut abonesi olmak veya numarasını taşımak sureti ile Bimcell, POCELL, PTTCELL, TEKNOSAMOBİL/TEKNOCELL ve Kontrolü SEÇ tarifeleri ve Data Hattı dışında Mobil mevcut bireysel veya kamu faturalı veya faturasız tarifelerinden yararlanan mobil aboneler kampanyadan yaralanabilir.

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız.

​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​