Ana İçeriğin Başı

Köy ve GAP Avantaj Tarifeleri ile yeni abone olan müşterilerimiz Kablosuz ev telefonu sahibi oluyor!

Türk Telekom, yeni ev telefonu abonesi olacak olan müşterilerimiz için Köy Avantaj ve GAP Avantaj Tarifeleri ile beraber faydalanabilecekleri yeni bir kampanya başlattı.
Köy Avantaj veya GAP Avantaj Tarifeleri'ni 24 ay süre ile kullanacak müşterilerimiz Laxon TD16 marka kablosuz ev telefonuna ücretsiz sahip olacak.
Müşterilerimiz; aylık sadece 9.90 TL paket ücreti karşılığında 3000 dakika şehir içi görüşme hakkına da sahip olacak.

12 Mart 2013 tarihinde başlayacak olan kampanyaya, Türk Telekom ofis veya bayilerinden başvuran ve GAP/KÖY Avantaj tarifelerini seçen müşterilerimiz başvurabilir. Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız.

Köy ve GAP Avantaj tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

* Hediye dakikalar yalnızca Türk Telekom şebekesi içi aramalar için geçerlidir. STH yönüne yapıl​an aramalar hediye kapsamında değildir.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. KÖY AVANTAJ/GAP AVANTAJ TARİFE PAKETİ ABONELERİNE HEDİYE LAXON TD16TD16 DECT (KABLOSUZ) TELEFON KAMPANYASI'NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. Köy Avantaj/Gap Avantaj Tarife Paketi Abonelerine Hediye Laxon TD16TD16 Dect (Kablosuz) Telefon Dakika Kampanyası'na ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri'nin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'ye kampanya kapsamında hediye edilen Ürün'ün Koşullar'da belirtilen Piyasa Bedeli'nden ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)​​​​​​​