Ana İçeriğin Başı

 Ev Avantajlıya Her Yöne 300 Dakika Kampanyası

Türk Telekom'dan Ev Avantajlılara büyük müjde!

Ev Avantaj tarifelerindeki müşteriler 12 ay boyunca mevcut tarife paketlerinde kalmalarını taahhüt ettikleri takdirde 12 ay boyunca aylık 300 dk. her yöne görüşme imkânına sahip olacaktır.

Kampanya detayları

  • Aboneler, 12 ay taahhüt karşılığında 12 ay boyunca 300 dakika her yöne (Şehir içi, şehirlerarası, 444, yurt içi GSM, MA 1. Kademe sabit telefon) arama hakkı kazanacaktır.
  • Türk Telekom ev telefonu hattına sahip ve Ev Avantaj tarifelerinden herhangi birine abone olmuş müşteriler 12 ay taahhüt vermesi durumunda kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyada sunulan bedava dakikalar Şehir içi, Şehirlerarası, Yurt içi GSM ve 1. Kademe Milletlerarası sabit telefon aramalarını kapsamaktadır.
  • Kampanyadan 3 aydan daha uzun süredir Türk Telekom abonesi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
  • Kampanya 15 Mart 2013 tarihinden itibaren geçerli olup kampanyaların son başvuru tarihi 31 Aralık 2018'e kadar uzatılmıştır.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. EV AVANTAJLI'YA 300 HER YÖNE DK KAMPANYASI'NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. Ev Avantalı'ya 300 Her Yöne Dk. Kampanyası'na ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri'nin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış hediye dakikaların TL karşılığı toplamından ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.
(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)

Kampanya taahhütnamesi için lütfen tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​