Ana İçeriğin Başı

 Aksigorta’dan Konut Sigortası Kampanyası

Türk Telekom, siz değerli müşterilerimiz için ev telefonu üzerinden değer yaratmaya devam ediyor. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan konut sigortası kampanyasına başvuran bütün ev telefonu müşterilerimiz, Ak Sigorta güvencesi ile Konut Sigortasından faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılan müşterilerimiz evlerini tarife gruplarına göre 12 ay ya da 24 ay boyunca yıllık 5.000 TL’ye kadar güvence altına alacaklardır.

Teminatların detayına ulaşmak için tıklayınız.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz, sigorta poliçelerini http://www.aksigorta.com.tr adresinden görüntüleyebilir veya temin edebilirler.

​​​
 •  Abone sigorta işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için kendisinden istenen bilgileri doğru vermekle yükümlüdür, aksi halde bu durumdan kaynaklanan tüm sorumluluk Abone’ye ait olup, Türk Telekom’un herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.
 •  Kampanya kapsamında abonenin sahip olduğu sigorta nedeniyle bilgilendirme ve sigorta teminatlarından doğan her türlü talep ve şikâyetinin muhatabı ve bu konuda her türlü yükümlülük, sigorta teminatını veren Ak Sigorta şirketine aittir.
 • Türk Telekom’un Kampanya kapsamında sigorta ettiren durumunda olması hiç bir şekilde sigorta sağlayıcı, sigortacı veya sigorta aracısı sıfatına haiz olduğu anlamına gelmeyecek ve bu şekilde yorumlanmayacaktır.
 • Kampanyaya katılarak konut sigortasından yararlanan müşterilerimiz konut sigortası ile ilgili her türü sorun ve şikayetlerini 444 27 27 numaralı çağrı merkezine veya aşağıda açık iletişim bilgileri yer alan Aksigorta’ya iletebileceklerdir: ​​​​​

  AKSİGORTA SİGORTA A.Ş. (“Aksigorta”):
  Adres: Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi, No:8 Kule: 1, Kat: 0-6 Ümraniye 34777 İstanbul/Türkiye 
  Tel: 444 27 27
  e-posta: bilgi@aksigorta.com.tr

​​​​​

444 1 444 Türk Telekom çağrı merkezi

Türk Telekom Ofisleri

12 Aylık Aksigorta Konut Sigortası Kampanyası taahhütnamesi içintıklayınız.​

24 Aylık Aksigorta Konut Sigortası Kampanyası taahhütnamesi için tıklayınız.​​