Ana İçeriğin Başı

 24 AY ALO FIRSAT KAMPANYASI

Türk Telekom'dan mevcut evde internet alo paket müşterilerine indirim fırsatı!

Türk Telekom Evde İnternet müşterileri 24 Ay Alo Fırsat Kampanyası ile ev telefonlarından indirimli Alo Paketler ile doya doya konuşmanın tadını çıkarıyor.

​​
 • Kampanyadan, Bireysel Alo Paket müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek faydalanabilir.
 • Taahhüt bitişine 12 aydan daha az kalan müşterilerimiz kampanyaya cezasız geçiş yapabilir.
 • Kampanya taahhüt süresi sonunda, abone mevcut paketinin yürürlükteki tarife liste fiyatları üzerinden faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında Alo Paket (THK) erişim ücreti 10 TL’dir.
 • PSTN’den Alo Pakete (THK’ya) dönüşüm yapılıyorsa;21 TL Bağlantı Ücreti alınmaktadır.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.
Telefon Tarife Paketleri Aylık Paket Fiyatı Aylık Paket Kampanyalı Fiyat Aylık Erişim Ücreti Aylık Kampanyalı Erişim Ücreti Aylık Toplam Kampanyalı Fiyat
Alo Paket Konuştukça Öde - - 24 TL 10,00 TL 10 TL
Alo 100Dk 12 TL 6,9 TL 16,9 TL
Alo 250Dk 22 TL 12,9 TL 22,9 TL
Alo 500Dk 40 TL 18,9 TL 28,9 TL
Alo 1000Dk 56 TL 24,9 TL 34,9 TL
Alo Limitsiz Paket 45 TL 30,9 TL 40,9 TL
 • Alo dakika paketleri için ücretsiz arama yönleri;
  Alo Paket Limitsiz paketi kapsamındaki ücretsiz arama yönleri; 3000dk; şehir içi, şehirler arası, uluslar arası 1. kademe sabit telefonlarına doğru yapılan aramalardır.
  Alo 100Dk, 250Dk;500Dk;1000Dk paketleri kapsamındaki ücretsiz arama yönleri şehir içi, şehirlerarası, Yurtiçi GSM ve Uluslar arası 1. Kademe sabit telefonlarına doğru yapılan aramalardır.
  Alo Paket Konuştukça Öde paket kapsamında ücretsiz dakika bulunmaz. 10 TL Alo Paket aylık erişim ücretine ek olarak arama yaptığınız sürece görüşme ücretlerini ödersiniz.
  444'lü özel servis aramaları şehir içi aramalardır. Ücretsiz dakikalar kullanılarak aranabilir.
 • 118XX ile başlayan rehberlik hizmeti veren numaralar ve 900’lü hatlar ücretsiz dakika kullanım yönlerine dahil değildir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi(internet+thk aboneliği birlikte iptal edilmektedir), paketinden daha düşük ücretli bir pakete geçmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz /servis/ ürünlerin, kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri’ni ziyaret edebilir, 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
 • Kampanya 31 Mart 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​