Ana İçeriğin Başı

 Yaz Tatili Tablet Kampanyası

Yaz Tatili Tablet Kampanyası
 

Türk Telekom'un
tablet fırsatlarıyla
bu yaz daha güzel

Türk Telekom‘dan yaza özel vade farkı ödemeden tablet sahibi olma fırsatı!

Reeder M7 Plus

Tarifeye Ek Ödeme
Reeder M7 Plus

Peşin Fiyatına 12 Ay Taksit Teklifi

12 ay 24 ay 36 ay
Tarifeye Ek 24 TL 13 TL 10 TL
Akıllı Telefona Ek 24 TL 13 TL 10 TL

Peşin Fiyat

Reeder M7 Plus 299 TL
İncele

Casper Via S10

Tarifeye Ek Ödeme
Casper Via S10

Peşin Fiyatına 12 Ay Taksit Teklifi

12 ay 24 ay 36 ay
Tarifeye Ek 49 TL 32 TL 23 TL
Akıllı Telefona Ek 49 TL 32 TL 23 TL

Peşin Fiyat

Casper Via S10 599 TL
İncele

Alcatel Pixi 3

Tarifeye Ek Ödeme
Alcatel Pixi 3

Peşin Fiyatına 12 Ay Taksit Teklifi

12 ay 24 ay 36 ay
Tarifeye Ek 41 TL 24 TL 18 TL
Akıllı Telefona Ek 41 TL 24 TL 18 TL

Peşin Fiyat

Alcatel Pixi 3 499 TL
İncele

Akıllı Telefona Ek:

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom'un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyasından taahhütlü olarak faydalanmış, ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış Bireysel müşterilerimiz "Akıllı Telefon Alanlara Tablet Kampanyası"ndan faydalanabilecektir.

Tarifeye Ek Kampanya:

 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen ve hattı çift yönlü olarak kapanmamış olan bireysel faturalı müşteriler faydalanabilecektir. Bu şartların sağlanmaması halinde varsa diğer Türk Telekom mobil faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya bireysel müşterilerden Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilenler 12 veya 24 ay boyunca cihaz bedelini Türk Telekom mobil faturası ile ödeyerek (TAEH), kampanyadan faydalanacaktır.
 • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
 • T.C. uyruklu olan,
 • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler mobil Fatura* ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.

Peşin Kampanya Modeli:

 • Çalışan tarifesi haricindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı telefona ek ve tarifeye ek sunulan tekliflerden 12,24 veya 36 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi Türk Telekom’dan taahhütlü akıllı telefon alanlar için geçerli olup cihaz kampanyasındaki yararlanma koşulları geçerliliğini aynı şekilde koruyacaktır.
 • Mevcut durumda Türk Telekom tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak son 90 gün içerisinde yararlanan müşteriler Akıllı Telefona Ek tablet teklifinden sadece bir kez yararlanabileceklerdir.
 • Türk Telekom’un Akıllı Telefona Ek Tablet teklifinden faydalanacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak, 1 (bir) adet ile sınırlama hakkı, sınırlama hakkı bulunmaktadır ve 36 ay taahhütlü cihaz kampanyalarından faydalanılması durumunda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Sony Xperia XZ, iPhone 6&6 Plus (16GB, 64GB), iPhone 6s&6s Plus (16GB, 64GB ve 128GB), iPhone SE (16GB), HTC 10, HTC One M9, Samsung Galaxy S7 & S7 edge, Samsung Galaxy S6 32GB & S6 edge & S6 edge+ 32GB, Samsung Galaxy Note 5, Sony Xperia Z5, LG V10, LG G5, Huawei Mate S, Samsung Galaxy Note7, iPhone 7&7 Plus (32GB, 128GB, 256GB), Sony Xperia XZ, Samsung Galaxy A8 (2016), LG V20, Samsung Galaxy A7 (2017), LG G6, Samsung Galaxy S8 & S8+, Huawei P10 ve Huawei P10 Plus akıllı telefon alımlarında akıllı telefona ek Casper Via S10 ve Alcatel Pixi 3 tablet kampanyası geçerli olmayacaktır.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi cihaz kampanyalarının tarifeye ek, internet paketli, ikinci cihaz kampanya modelleri içerisinde yer alan tüm tarifeler ve diğer tablet kampanyalarının geçerli olduğu tüm tarifeler ile geçerlidir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarına ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi’nden faydalanan müşterilere, tarafınızdan kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinin taahhütnamesi için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​