Ana İçeriğin Başı
LG akıllı telefon
 

Yeni Galaxy A Serisi'ni
Türk Telekom'dan
taksitle alın,
keyfini peşin yaşayın.

Türk Telekom'dan benzersiz bir fırsat daha! Suya dayanıklı ve birbirinden şık yepyeni Galaxy A Serisi peşin fiyatına 12 ay taksit fırsatıyla sadece Türk Telekom'da!

Samsung Galaxy A3 (2017)

Samsung Galaxy A3 (2017)
Teklifler
Samsung Galaxy A3 (2017)

Ek Ödeme - 12 Ay

Grup 1 140 TL
Grup 2 134 TL
Grup 3 124 TL
Grup 4 102 TL
İncele

Samsung Galaxy A5 (2017)

Samsung Galaxy A5 (2017)
Teklifler
Samsung Galaxy A5 (2017)

Ek Ödeme - 12 Ay

Grup 1 189 TL
Grup 2 183 TL
Grup 3 173 TL
Grup 4 151 TL
İncele

Samsung Galaxy A7 (2017)

Samsung Galaxy A7 (2017)
Teklifler
Samsung Galaxy A7 (2017)

Ek ödeme - 12 Ay

Grup 1 210 TL
Grup 2 204 TL
Grup 3 194 TL
Grup 4 172 TL
İncele
 • Kampanya 7 Şubat 2017 – 8 Eylül 2017 tarihleri arasında bireysel Türk Telekom mobil müşteriler için geçerlidir. Peşin fiyatına 12 ay taksitle teklifi, 24 ay taahhüt vererek Tarife Grubu 2'deki müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlü olup, cihaz taksitleri taahhütün ilk 12 ayı, tarife indirimleri ise 24 aylık taahhüt süresi boyunca müşteri faturalarına yansıtılacaktır. 
 • Tarife indirimleri Grup-2 tarifeleri için aylık 6 TL, Grup-3 tarifeleri için aylık 16 TL ve Grup-4 tarifeleri için aylık 38 TL olacaktır.
 • Taahhüt boyunca aylık cihaz taksitleri Samsung Galaxy A3 için 140 TL,  Samsung Galaxy A5 için 189 TL ve Samsung Galaxy A7 için 210 TL olup kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifeye göre aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.
 • Suya dayanıklılık, saf suda 1,5 metre derinliğe ve 30 dakikaya kadar yapılan IP68 testine dayanır. Suya ve toza dayanıklılık özelliği belirli koşullarda geçerlidir.
 • Samsung Galaxy A3, A5, A7 kampanyalarından faydalanacak müşteriler TC kimlik numarası bazında en fazla 2 (iki) adet cihaz alabilirler. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahütün süresi boyunca, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Taahhüde bağlı kalındığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı faturaya cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Ayrıca taahhüdün ilk 12 ay içinde bozulması halinde kalan cihaz taksitleri toplamı da müşterinin ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşterinin hattına tanımlanan hediye kullanım hakları (SES, SMS, VERİ) yurtiçi kullanımlar için geçerli olup, başkasına hediye edilemez, sonraki aylara devredilemez. Yurtdışı kullanımları, müşterinin yararlandığı yurtdışı tarifesinden ve/veya yurtdışı veri seçeneklerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım haklarını aşan veri kullanımı müşterilerin faydalandıkları tarifenin güncel aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir. Müşteriler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir.
 • Bu kampanya ile birlikte müşterilerimiz; Taksit Planlama Sisteminden faydalanamayacak olup, ön ödeme ya da cihaz değişimi yapılmayacaktır.
 • Gelir Paylaşım Ortaklık Tarifeleri yalnızca aynı Gelir Paylaşım Ortaklığının tarifeleri arasında olmak şartıyla işbu taahhütnamedeki koşullara uygun geçiş yapabileceklerdir.
 • Samsung Galaxy A3 cihaz kampanyası kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçiş yapılabilecek olup geçişler için aşağıdaki kurallar geçerli olacaktır. Burada belirtilen kurallar haricinde ve kampanyada yer almayan tarifelerden birine geçilmesi halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır.
  • Kampanya devam ederken en fazla 3 kez üst tarife gruplarında yer alan tarifelerimizden birine geçilebilecektir. 
  • Sadece bir defaya mahsus alt tarife gruplarında yer alan tarifelerimizden birine geçiş yapılabilecektir.
  • Aynı ay içerisinde sadece tek bir kez tarife değişikliği yapılabilecektir.
  • Cihaz kampanyasının tanımlı olduğu tarifelerden birine geçmek şartıyla tarife grubu değişikliği yapıldığında sözleşme süresi değişmez ve kampanya kaldığı yerden devam edecektir.
  • Bir üst tarife grubunda yer alan bir tarifeye geçildiğinde geçiş yapılan ay için kullanılan ilk ve ikinci tarifenin aylık ücretleri gün bazında hesaplanacak ve ilgili ay faturasına yansıtılacaktır. Tarife geçişi yapılan ay için aboneye geçiş yaptığı son tarifenin indirim bedeli o ay ödediği toplam aylık tarife ücreti üzerinden uygulanacaktır.
  • Alt tarife grubunda yer alan bir tarifeye geçildiğinde geçiş yapılan ay için kullanılan ilk ve ikinci tarifenin aylık ücretleri gün bazında hesaplanacak ve ilgili ay faturasına yansıtılacaktır. Tarife geçişi yapılan ay için aboneye geçiş yaptığı son tarifenin indirim bedeli o ay ödediği toplam aylık tarife ücreti üzerinden uygulanacaktır.
  • Abone alımına kapatılan tarifelere geçiş yapılamayacaktır.

Not: Belirtilen limitler dışında tarife değişikliğinin çeşitli kanallardan yapılması durumunda müşterinin hattına ceza yansıyacaktır.

 • Bu kampanyadan faydalanan müşterilere ayrıca ilk 3 fatura dönemi için her ay 100 MB internet hediye edilecektir. 100 MB internet hediyesi kampanyadan yararlanılan tarihten itibaren 3. fatura döneminden sonra sonlanacaktır. Daha önce herhangi bir cihaz kampanyası ile aylık 100 MB internet hediyesinden faydalanan ve bu paketi daha sonra iptal etmeden kullanmaya devam eden müşteriler, bu kampanya ile 3 ay 100 MB internet hediyesinden faydalanamayacaktır.
 • Kampanya sadece belirtilen cihaz için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Cihaz kampanyasından doğan damga vergisi müşterilerden ilk 12 ay içinde alınacaktır.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

Müşterilerimize Sunulan 2. Cihaz Teklifleri

 • Sözkonusu cihaz kontratını imzalaması üzerinden en az 6 ay geçmiş ve bu cihaz kontratı üzerinde hala aktif olması, ödenmemiş faturası olmaması ve hattı çift yönlü olarak kapanmamış olması halinde, tüm marka-modellerde sunulan 2. Cihaz tekliflerimizden faydalanabilirler
 • Sözkonusu cihaz kontratını imzalanması üzerinden en fazla 30 gün geçmiş ve bu cihaz kontratı üzerinde hala aktif olması, abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 12 ay geçmiş ve 12 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödemiş olmaları halinde
  • Samsung Galaxy A3 (2017) kampanyasından faydalanan müşterilerimiz; General Mobile 4G Android One, General Mobile GM 5, Samsung Galaxy Grand Prime+, Samsung Galaxy J1 Mini, Samsung Galaxy J2, Samsung Galaxy J5, Türk Telekom K8 ve Vestel Venus V3 5070 cihaz kampanyalarından faydalanabilirler.
  • Samsung Galaxy A5 ve A7 kampanyalarından faydalanan müşterilerimiz 30 gün içinde ikinci cihaz kampanyasından faydalanamazlar.
​​​​​ ​​​​​​​​ ​​​ ​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​