Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

Xiaomi Mi Scooter 3 ile Güvenli ve Keyifli Sürüşler

30 km menzili, 25 km/sa maksimum hızı ve 600W’lık güçlü motoru ile keyifli sürüş deneyimi sunan Xiaomi Mi Scooter 3, aynı zamanda üç taraflı reflektör koruması ve arka çift balatalı fren sistemi ile güvenliği de ihmal etmiyor.​​​​​

Xiaomi Mi Scooter 3 Cihaz Özellikleri Bilgisi
Ebat 108*43*114 cm
Ağırlık 13.2 kg
Maksimum Hız 25 km/s
Menzil 30km
Motor Gücü 300W
Taşıma Kapasitesi 100 kg
Menşei Çin
​​
​​​​
Xiaomi Mi Scooter 3 Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Xiaomi Mi Scooter 3 832 TL* 12 Ay

*Kampanya katılımı için 3.200 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 3.200 TL ön ödeme yapılacağı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır.

Xiaomi Mi Scooter 3 Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 10.999 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​