Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

​Lüksün ince ve son moda hali!

2.5D düz çerçeveli bu zarif telefon, 8,0 mm’lik ince gövdesinde 5000 mAh değerinde büyük bir pil barındırır. Bu hafif teknoloji size birinci sınıf ve rahat bir tutuş sağlar.​​

Vivo Y33s 128GB Ücretlendirme Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Vivo Y33s 128GB​ 487 TL 12 Ay
Vivo Y33s 128GB Peşine Kontrat Teklif Bilgisi
Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatı 4.999 TL 4.799 TL*

*Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Vivo Y33s 128GB Peşin Teklif Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 4.999 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​
Ekran6.58"
Kamera16 MP Ön Kamera Ön Kamera / 50 MP+2 MP+2 MP Arka Kamera Arka Kamera
İşlemciMediaTek Helio G80
RAM / Dahili Hafıza8 GB / 128 GB
İşletim SistemiAndroid 11
Batarya5000 mAh
​​