Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

Çekimler daha net, Oyunlar akıcı!

5000 mAh'lik (Tipik) pili ile daha uzun kullanım süresi sağlar. Y15s ayrıca Ters Şarj özelliği sayesinde taşınabilir bir şarj aletine benzer şekilde başka cihazları şarj etmek için de kullanılabilir.​​​​

​​​​
Vivo Y15s 32GB Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Vivo Y15s 32GB 356 TL 12 Ay
Vivo Y15s 32GB Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 3.599 TL 3.449 TL*

*Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Vivo Y15s 32GB Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 3.599 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Ekran6.51" LCD(IPS)
Kamera8 MP Ön Kamera / 13 MP+2 MP Arka Kamera
İşlemciMediaTek Helio P35
RAM / Dahili Hafıza3 GB / 32 GB
İşletim SistemiAndroid 11
Batarya5000 mAh
​​