Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom 4.5G Mobil WiFi Modem

LTE teknolojisi ile yüksek hızda bağlantı sunan 4.5G Mobil WiFi Modem ile ister bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan isterseniz de tabletinizden internetin keyfini doyasıya yaşama zamanı!​

​​
  • LTE Cat 4 (150 mpbs) teknolojisi ile yüksek hızlı bağlantı
  • 2000 mAh batarya
  • 12 cihaza kadar WiFi bağlantı desteği
​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
Türk Telekom 4.5G Mobil WiFi Modem Ücretlendirme Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Türk Telekom 4.5G Mobil WiFi Modem 17 TL 27 Ay
Türk Telekom 4.5G Mobil WiFi Modem Peşin Teklif Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 409 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

  • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 24 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Türk Telekom'un bu kampanyadan faydalanılacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarası bazında, 3 (üç) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
​​​​