Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

​Yepyeni bir deneyim. Akıllı saat ve Bluetooth kulaklık bir arada !

Soultech SW001S Connect Platinum Bluetooth Kulaklık ve Akıllı saat daha önce hiç yaşanmamış bir deneyim sunuyor. Bu kompakt ürün ile birlikte kulaklıklarınız ihtiyacınız olan her an yanınızda olacak.​​​​​​

Soultech SW001S Connect Platinum Cihaz Özellikleri
Soultech SW001S Connect Platinum
Bekleme Süresi 30 Gün
İşletim Sistemi IOS-Android Uyumlu
Ekran Boyutu 13 İnch
Sağlık Takibi Var
​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Soultech SW001S Connect Platinum 179,99 TL 12 Ay
​​​​​
Soultech SW001S Connect Platinum Fiyat Bilgisi
Soultech SW001S Connect Platinum 1799,90 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​
​​​​​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

​​​​​​​​​​​​​​