Ana İçeriğin Başı

Sony PlayStation 5 şimdi Türk Telekom’da!

​​​
​​
 • Oyunun limiti yok
  PS5™ konsolu daha önce tecrübe etmediğiniz yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

  Ultra hızlı SSD ile şimşek hızındaki yüklenme sürelerini, Dokunsal geri bildirim ile derin gerçekliği, Adaptif tetikleri, 3D Sesi ve yepyeni yeni jenerasyon PlayStation® oyunlarını deneyimleyin

 • Şimşek Hızında

  Özel olarak tasarlanmış İşlemci, Ekran Kartı ve SSD ile bir PlayStation® konsolunun neler yapabileceğine tanık olun.

 • Göz Alıcı Oyunlar

  Mükemmel grafikleri ve yeni PS5™ özellikleriyle dünyaları deneyimleyin.

 • Nefes Kesici Gerçeklik

  Dokunsal geri bildirimi, Adaptif tetikleri, 3D Ses teknolojisi ile daha derin bir oyun deneyimini keşfedin

​​​​
​​
​​​​
Sony PlayStation 5 Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Sony PlayStation 5 2.499,25 TL 4 Ay

Kampanya katılımı için 3.999 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 3.999 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır.

Sony PlayStation 5 Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 13.999 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​​​
​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.