Ana İçeriğin Başı
​​

Müziğin en eğlenceli hali Jamoji’ler Türk Telekom’da!

Jamoji hoparlörünüzü peşin fiyatına 24 ay taksit fırsatıyla alın eğlenceyi yanınızda taşıyın!

Üstelik 3 ay boyunca Muud hediye!

 
 
Tarifeye Ek 6 TL
Peşin 149 TL(KDV DAHİL)
​​​​​​​​​​​
​​
 • 5 saat çalma süresi
 • Çağrı cevaplama özelliği
 • 3W Çıkış Gücü
 • Kablosuz özelliği
​​​​​​​​
​​
Jam Jamoji Kablosuz Hoparlör Ücretlendirme Bilgisi
Taahhüt Süresi Ek Ödeme
Jam Jamoji Kablosuz Hoparlör 24 Ay 6 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Jam Jamoji Kablosuz Hoparlör Peşin Teklif Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 149 TL (KDV Dahil)

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​​
​​​​
​​​​​​​​ ​​​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin TÜRK TELEKOM faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen bireysel müşterilerimiz 24 ay boyunca cihaz bedelini Türk Telekom mobil faturası ile ödeyerek (TAEH) faydalanabilecektir.

Taahhütlü Teklife İlişkin Detaylar

 • Kampanya 31 Ağustos 2018'e kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
 • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek aksesuar sayısı 3 (üç) adet ile sınırlıdır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.

Jam Jamoji Kablosuz Hoparlör kontratlı tekliflerinden yararlanan müşterilerimize sunulan uygulama hediyelerinin detayları aşağıdaki gibidir;

 • 3 ay boyunca ücretsiz Muud Premium üyelik kapsamında kullanıcılar www.muud.com.tr'de ve Muud mobil uygulamalarında yer alan milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız ve HD kalitede dinleyebilir, internetlerinin olmadığı zamanlarda da kesintisiz müzik keyfi için şarkıları çevrimdışına alabilir, aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına indirebilirler. Üyeliğin ücretsiz kullanıldığı üç ayın sonunda üyelik otomatik olarak sonlanır. Muud, Türk Telekom Cep müşterilerinin internet kotasından harcamaz. Muud bu promosyonu istediği an durdurma ya da değiştirme hakkına sahiptir.

Peşin Teklifine İlişkin Detaylar

 • TÜRK TELEKOM çalışan tarifesindeki müşterilerimiz hariç faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatı 149 TL'dir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​