Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​Bitmek bilmeyen pil ömrü!

Nerede olursanız olun, Jabra Elite 25e ile gün boyu arama yapın ve müzik dinleyin. 18 saatlik rakipsiz batarya ömrü sağlayan Elite 25e, daima iletişimde kalabilme özgürlüğünü kazandırır.

​​​​​​
​​
Jabra Elite 25e Cihaz Özellikleri Bilgisi
Jabra Elite 25e
Konuşma Süresi 18 saate kadar
Müzik Çalma Süresi 14 saate kadar
Şarj Gücü ve Süresi Yaklaşık 2 saat
Ebatlar U 48,3 x G 17,9 x Y 23 mm (U 1,9 x G 0,7 x Y 0,9 in)
Mikrofon frekans aralığı: 100 Hz - 7,5 kHz (Geniş Bant), 100 Hz - 3,5 kHz (Dar Bant)
Hoparlör 15mm'lik dinamik hoparlör
Hoparlör bant genişliği (müzik modu) 20Hz - 20kHz
Hoparlör bant genişliği (konuşma modu) 50 Hz - 7 kHz (Geniş Bant), 50 Hz - 3,5 kHz (Dar Bant)
Kulaklığın ağırlığı Metal ağırlığı ile 48 g
Bağlantı Bluetooth® 4.1
​​​​​​​​​​
​​​​
Jabra Elite 25e Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Jabra Elite 25e 32 TL 12 Ay
Jabra Elite 25e Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 379 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​
​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

  • Tarifeye ek sunulan tekliften 6 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya kapsamında alınan tablet müşterinin tablet hakkından sayılacaktır.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Tarifeye ek tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
​​​