Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

iPad'inize Akıllı Koruma

iPad’inizi güvenli bir şekilde koruyabileceğiniz ince ve dayanıklı tasarımı ile öne çıkan iPad kılıf, avantajlı tekliflerle Türk Telekom’da!

​​
 • İnce, minimal tasarım
 • Poliüretan tasarımı ile ekranı temiz tutmayı sağlayan mikrofiber astar
 • Hafif ve dayanıklı
 • Katlanabilir (Klavye standı olarak da kullanılabilir)
 • Kılıf açıldığında iPad tabletin uyanması, kılıf kapatıldığında tabletin otomatik olarak uyku moduna geçmesi
 • iPad Air 2 ve iPad ile uyumludur.
 • Renk çeşitleri; Kömür grisi, gece mavisi ve beyaz
​​​​​​​
​​​​​​​​
iPad Wifi Kılıf Teklifler Ücretlendirme Bilgisi
  Taahhüt Süresi Ek Ödeme
iPad Kılıf 12 Ay 17 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

iPad Wifi Kılıf Peşin Fiyat Bilgisi
iPad Kılıf 179 TL

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır.Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin TÜRK TELEKOM faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen bireysel müşterilerimiz 12 ay boyunca cihaz bedelini Türk Telekom mobil faturası ile ödeyerek (TAEH) faydalanabilecektir.

 • Kampanya 31 Aralık 2018'e kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. 
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. 
 • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 12 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir. 
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir. 
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.