Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şık ve İnce Tasarım!

Şık tasarımın incelikle buluştuğu iPad mini 2 Türk Telekom mağazalarında!​​​​​

​​​
 
 


Tarifeye Ek 13 TL 'den başlayan fiyatlarla​
Peşin 899 TL (KDV DAHİL)
​​​

iPad Mini 2 Özellikler

iPad Mini 2 16 GB Cihaz Özellikleri Bilgisi
Ekran 7.9 inç Retina ekran
Çip 64 bit mimariye sahip A7 çip ve M7 hareket işlemci
Wi-Fi (802.11a/b/g/n); çift kanal (2.4 GHz ve 5 GHz) ve MIMO
Kamera  5MP iSight arka kamera ve 1.2 MP Facetime HD ön kamera
İşletim Sistemi iOS10
Renk Seçenekleri Uzay grisi ve gümüş rengi
Boyut 200 x 134,7 x 7,5 mm
Ağırlık 331 gr
Diğer Ultra Hızlı Kablosuz Bağlantı, Siri, iCloud
​​​​​​​​​​​
​​ ​​​​

24 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye!

iPad Mini 2 16 GB Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika / SMS İnternet Taahhüt Süresi Tarife Ücreti*
(TL)
Ek Ödeme Aylık Ödeme
Grup 1
Diğer tarifeler için
Kamu 300 Plus Tarifesi Grup içi Limitsiz Dk
Avealılarla 3000 Dk
Her Yöne 300 Dk / Her Yöne 100 SMS
- 24 AY 38 51 89
S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Her Yöne 500 Dk / - - 24 AY 27 51 78
S.E.Ç. Full 2GB** Her Yöne 500 Dk / Her Yöne 5000 SMS 2 GB 24 AY 32 51 83
Grup 2
Diğer tarifeler için
Profesyonel 4GB Her Yöne 1000 Dakika / Her Yöne
1000 SMS
4 GB 24 AY 49 45 94
Bol Kepçe 6GB Avealılar ve Sabit Hatlarla Sınırsız
Her Yöne 600 Dakika / Her Yöne
Sınırsız SMS
6 GB 24 AY 55 45 100
Süper İkili 1000 Her Yöne 1000 Dakika / - 4 GB 24 AY 49 45 94
Kamu657 Plus Tarifesi Avealılarla 3000 Dk Her Yöne 657 Dk / Her Yöne 100 SMS - 24 AY 49 45 94
Prime Klasik Tarifesi Her Yöne 1500 Dk / Her Yöne 1500 SMS 6 GB 24 AY 65 45 110
Grup 3
Diğer tarifeler için
Prime Mini Tarifesi*** Her Yöne 3000 Dk / Her Yöne 3000 SMS 4 GB 24 AY 85 35 120
Prime Midi Tarifesi Her Yöne 4000 Dk / Her Yöne 4000 SMS 5 GB 24 AY 95 35 130
Prime Maksi Tarifesi Her Yöne 6000 Dk Avealılarla Sınırsız Dk / Her Yöne Sınırsız SMS 6 GB 24 AY 115 35 150
Grup 4
Diğer tarifeler için
Prime Ekstra Tarifesi Her Yöne 8000 Dk Avealılarla Sınırsız Dk / Her Yöne Sınırsız SMS 6 GB 24 AY 149 13 162

 *Tarifeye Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobilin faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır. Detaylı ücretlendirme tablosu için tarife ismine tıklayabilirsiniz.

**S.E.Ç. Full 2 GB tarifesinde bulunan ya da bu tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler, Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında geçerli olacak fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren, aylık ücret 42 TL olacaktır. Detaylı ücretlendirme tablosu için tarife ismine tıklayabilirsiniz.

***12 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında %50 Hoş geldin Kampanyası ile Prime Mini tarifesine gelen müşterilerimiz Tarife Grup 1'de yer alan ek ödeme tutarı üzerinden ücretlendirilecektir.

iPad Mini 2 16 GB İkinci Cihaz Teklif Bilgisi
iPad Mini 2 51 TL
iPad Mini 2 16 GB Peşin Teklif Bilgisi
İlk 3 ay 250 MB hediye!
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 899 TL (KDV Dahil)

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır.Güncel satış fiyatları Avea bayileri tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​
​​​​​​​​​​
 • Taahhüt alınan kampanya kurguları için

  • Tarifeye Ek Kampanya Kurgusu için

    • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya,
     • Yukarıdaki şartların sağlanmaması halinde varsa diğer Türk Telekom bireysel faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu Türk Telekom tarafından olumlu değerlendirilen bireysel faturalı müşterilerden,
     • Hattı son 6 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
     • Aynı TCKN'ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 2'den az olan,
     • Kampanyadan yararlanılmak istenen hat üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,
     • T.C. uyruklu olan,
     • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler Türk Telekom Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.
  • İkinci Cihaz Kurgusu İçin

    • İlk cihaz kontratını imzalaması üzerinden en az 6 ay geçmiş ve ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış bireysel müşterilerimiz kampanyadan yararlanacaktır.
  • Peşin ödemeli kampanya kurguları için

   Faturalı Kampanya Kurgusu:

   Türk Telekom çalışan tarifesi haricindeki faturalı tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.

   Faturasız Kampanya Kurgusu:

   Türk Telekom çalışan, Türk Telekom çalışan aile, Satış Noktası, Mobil Ofis, Faturasız bayi, JetMobilModem tarifeleri, Türk Telekom data tarifeleri, Hemsehrim tarifesi, Baharda yükle kazan, Katlayan tarife, Standart tarife, Bimcell tarifeleri, TTnet tarifeleri, PTTcell, POcell, Kontrollü SEÇ tarifeleri haricindeki yeni veya mevcut bireysel faturasız tarifelerden hizmet alan müşteriler yararlanabilir.

 • Kampanya 30 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

  • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
  • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek cihaz sayısı 2 (iki) adet ile sınırlıdır.
  • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Tarifeye Ek Ödeme Teklifi

   • Bu tekliften faydalanabilen tarifeler 4 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.
   • Kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife grupları arası geçişler için taahhütnamede belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır.
   • Bu tekliften faydalanan müşterilere ilk 3 fatura dönemi için her ay 100 MB internet paketi hediye edilecektir 100 MB internet paketi 3. fatura döneminden sonra her ay 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Paket iptali için müşterilerimizin "IPTAL INT100" yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Daha önce herhangi bir cihaz kampanyası ile aylık 100 MB internet hediyesinden faydalanan müşterilerin bu Kampanya ile 3 ay 100 MB internet hediyesinden faydalanabilmeleri için, daha önce faydalanılan Kampanya kapsamındaki 100 MB internet paketini bu kampanyaya katılım öncesinde iptal etmiş olmaları gerekmektedir.
   • Tarifeye ek ödemeli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • İkinci Cihaz Teklifi

  • İkinci cihaz kampanyası, müşterilerin mevcut cihaz kontratı devam ederken yeni bir kontratla ikinci cihazı alabilmesidir.
  • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin yeniden 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
  • Müşterinin İlk cihaz kontratı kapsamındaki tüm kampanya koşulları aynen devam edecek olup ilk cihaz kampanyasına  ait tüm bedellere varsa indirimlere ek olarak , 24 ay boyunca müşteri faturasına seçilen 2. Cihazın aylık  taksit bedeli  yansıtılacaktır.
  • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Peşin Teklifine İlişkin Detaylar

  • Türk Telekom çalışan tarifesindeki müşterilerimiz hariç faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Müşterilerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. 
  • Faturalı müşterilerimize tanımlanan 250 MB internet paketi, 3. fatura döneminden sonra 7 TL olarak her ay yenilenecektir. Paket iptali için IPTAL INT250 yazılarak 5101'e, Kalan kullanım miktarları için ise, INTERNET yazılıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Faturasız müşterilerimize tanımlanan 250 MB internet paketi 3. aydan sonra iptal edilecek olup EVET250 yazıp 4125'e SMS göndermeleri halinde ayda 7 TL karşılığında yenilenecektir. Yenilenen paketlerini iptal etmek isteyen faturasız müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 4125'e SMS göndermeleri gerekmektedir. Kalan kullanım hakkı miktarları INT 250 yazılıp 5555'e SMS gönderilerek sorgulanabilinir.
  • Müşterinin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
  • 250 MB internet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden, faturasız hatlarda ise 2KR/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Tavsiye edilen satış fiyatı 899 TL'dir.
  • Peşin Satış Bildirimi için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​