Ana İçeriğin Başı

Güç, Huawei T3 7'de en zarif formunu buldu!

İnce çerçeve tasarımı ve capcanlı 7 inç ekranı ile görsel güzelliği yaşayacağınız Huawei T3 7, sağlam metal kasası ile sizi dizaynın gücüne inandıracak.

Huawei MediaPad T3 7 şimdi peşin fiyatına 6 ay taksitle Türk Telekom’da!

​​​​​​​
​​​​​​
Huawei T3 7 Ücretlendirme Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Huawei T3 7 97 TL 6 Ay
Huawei T3 7 Peşin Teklif Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 649 TL

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​
​​​​​​​​​​​​​
Ekran7" HD IPS
Kamera2 MP Ön Kamera / Sabit Odaklama ve 2 MP Arka Kamera
İşlemciMTK MT8127 Quad-Core / 1.3 GHz
RAM / Dahili Hafıza1 GB / 16 GB
İşletim SistemiAndroid 6.0
Ağırlık245 gr
Batarya3000 mAh
Diger

Yerçekimi Sensörü

GPS destekler

Alüminyum metal kasa

6.1 mm’lik ince çerçeve tasarımı

Özelleştirilebilir kullanıcı modları

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

  • Tarifeye ek sunulan tekliften 6 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya kapsamında alınan tablet müşterinin tablet hakkından sayılacaktır.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Tarifeye ek tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
​​​​​​​