Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

Her Anı Yakala, En İnce Detayları Kaçırma

Nova 9 SE ile birlikte ister gündüz ister gece çekim yapıyor olun her zaman en iyi görüntüleri yakalayın. Canlı renkleri ile görkemli ve büyük ekranın tadını çıkarın!​​​​

​​​​
Huawei Nova 9 SE Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Huawei Nova 9 SE 2.670 TL 3 Ay
Huawei Nova 9 SE Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatı 7.499 TL 6.999 TL*

*Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Huawei Nova 9 SE Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 7.499 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​​
Ekran6.78"
Kamera16 MP Ön Kamera / 108MP+8MP+2MP+2MP Arka Kamera
İşlemciSnapdragon 680
Dahili Hafıza128 GB
İşletim SistemiEMUI 12
Batarya4000 mAh
​​