Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

Büyük ekranın rahatlığı

Casper Via S10 peşin fiyatına 12 ay taksit fırsatıyla Türk Telekom Mağazaları’nda!

​​
 
 


Tarifeye Ek 32 TL 'den başlayan fiyatlarla
​​​​​​​​​​​​
​​​​
  Casper Via S10
Ekran 10" HD IPS ekran
İşletim sistemi Android 6.0 (Marshmallow)
İşlemci 1.3 GHz Quad Core
Kamera 2 MP Ön Kamera / 5 MP Arka Kamera
Dahili Hafıza 16 GB
Boyutlar 225 x 155 x 9.65 mm
Ağırlık 503 gr
Bağlantı Wifi
​​​​​​
​​​​​​​​​​
Casper Via S10 Akıllı Telefona Ek Teklif Bilgisi
AKILLI TELEFONA EK
12 Ay 49 TL
24 Ay 32 TL
​​​
Casper Via S10 Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Tarifeye Ek
12 Ay 49 TL
24 Ay 32 TL
Casper Via S10 Peşin Fiyat Bilgisi
PEŞİN
599 TL
​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​

Akıllı Telefona Ek:

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom'un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyasından taahhütlü olarak faydalanmış, ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış Bireysel müşterilerimiz "Akıllı Telefon Alanlara Tablet Kampanyası"ndan faydalanabilecektir.

Tarifeye Ek Kampanya:

 • Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarlarda ön ödeme yapma şartı aranabilir.
 • Kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı telefona ek ve tarifeye ek sunulan tekliflerden 12 ve 24 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi Türk Telekom’dan taahhütlü akıllı telefon alanlar için geçerli olup cihaz kampanyasındaki yararlanma koşulları geçerliliğini aynı şekilde koruyacaktır.
 • Mevcut durumda Türk Telekom tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak son 90 gün içerisinde yararlanan müşteriler Akıllı Telefona Ek tablet teklifinden sadece bir kez yararlanabileceklerdir.
 • Türk Telekom’un Akıllı Telefona Ek Tablet teklifinden faydalanacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak, 1 (bir) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanyadan akıllı telefona ek tekliften faydalanılırsa müşterinin tablet hakkından, tarifeye ek teklifinden faydalanılırsa müşterinin cihaz hakkından sayılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Casper Via S10 tarifeye ek ve akıllı telefona ek teklifleri için 12 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 49 TL, 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 32 TL’dir.
 • Sony Xperia XZ, iPhone 6&6 Plus (16GB, 64GB), iPhone 6s&6s Plus (16GB, 64GB ve 128GB), iPhone SE (16GB, 64GB), HTC 10, HTC One M9, Samsung Galaxy S7 & S7 edge, Samsung Galaxy S6 32GB & S6 edge & S6 edge+ 32GB, Samsung Galaxy Note 5, Sony Xperia Z5, LG V10, LG G5, Huawei Mate S, Samsung Galaxy Note7, iPhone 7&7 Plus (32GB, 128GB, 256GB), Sony Xperia XZ, Samsung Galaxy A8 (2016), LG V20, Samsung Galaxy A7 (2017), LG G6, Samsung Galaxy S8 & S8+, Huawei P10 ve Huawei P10 Plus akıllı telefon alımlarında Casper Via S10 tablet kampanyası geçerli olmayacaktır.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi cihaz kampanyalarının tarifeye ek, internet paketli, ikinci cihaz kampanya modelleri içerisinde yer alan tüm tarifeler ve diğer tablet kampanyalarının geçerli olduğu tüm tarifeler ile geçerlidir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarına ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi’nden faydalanan müşterilere, tarafınızdan kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​