Ana İçeriğin Başı

Akıllı Ekran Koruma ile akıllı telefonlarınız artık güvende olacak! ​​

İhtiyari garanti ve size hediye edilen HDI Sigorta A.Ş. sigorta poliçesi kapsamında verilecek hizmetler:

12 ay boyunca;

 • 2 kez ekran kırılmalarına karşın ücretsiz ekran değişimi
 • Ekran kırılma ile birlikte gerçekleşen hasarlarda (Anakart değişimi hariç) ücretsiz onarım
 • Garanti dışı hasarlarda %25 indirim
 • Tamamen orijinal yedek parça ve yetkili servis garantisi
 • Müşteri destek hattı​
 • Ücretsiz lojistik hizmeti
​​​​​​

12 Ay Taahhütlü* Akıllı Ekran Koruma Paketleri​​​

12 Ay Taahhütlü* Akıllı Ekran Koruma Paketleri
Akıllı Ekran Koruma Paketleri Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi Toplam Tutar
23,99 TL 12 Ay 11 Ay 263,89 TL
31,99 TL 12 Ay 11 Ay 351,89 TL
44,99 TL 12 Ay 11 Ay 494,89 TL

*Isbu Kampanya kapsamında taahhüt süresi ve hizmetten yararlanma süresi 12 (oniki) aydır. Taahhüt süresinin ilk ayı abone'ye cihaz taksit bedeli yansıtılmayacak, kalan 11(onbir) aylık taahhüt süresi boyunca tabloda belirtilen aylık cihaz bedelleri tarife ücretine ek olarak abone'nin faturasına yansıtılacaktır.

Fiyatlara KDV dahildir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​
​​​​​​

Türk Telekom'un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyalarından 3, 12 veya 24 ay taahhütlü olarak faydalanmış ve cihazı her hangi bir hasara uğramamış olan Mobil, Ev Telefonu ve Evde İnternet müşterilerimiz, satın alınan akıllı telefon ile aynı gün içerisinde ya da 15 gün içerisinde, Akıllı Ekran Koruma kampanyasından faydalanabilir.

 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.  
 • Isbu Kampanya kapsamında taahhüt süresi ve hizmetten yararlanma süresi 12 (oniki) aydır
 • Taahhüt Süresi dolmadan önce; müşterinin kendi isteğiyle kampanyadan çıkması, aboneliğini sona erdirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan Akıllı Ekran Koruma taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır
 • Kampanya sadece belirtilen paketler için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
​​​​​​​​​​
​​

Akıllı Ekran Koruma Paketi, Türk Telekom müşterileri için özel olarak geliştirilmiş, Bay Yardım Destek ve Teknik Servis Hizmetleri A.Ş 'nin kapsam dâhilindeki hasarlara karşı yılda iki defa ücretsiz ekran değişimi hakkı sağlayan ürünüdür.

Kapsama aşağıdaki hizmetler dâhildir:

 • Kullanıcı hatasına bağlı ekran kırılmalarında, 12 ay boyunca, yılda 2 kez ücretsiz ekran değişimi
 • Tamamen orijinal yedek parça ve yetkili servis garantisi
 • Ekran kırılması ile birlikte gerçekleşen hasarlarda* ücretsiz onarım
 • Diğer garanti dışı hasarlarda %25 servis indirimi
 • Müşteri destek hattı (Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)
 • Ücretsiz lojistik hizmeti

Koruma paketinin geçerlilik süresi 12 ay'dır.

Hasar oluşan cihazların hepsi ilgili markanın yetkili servislerinde orijinal parçalar kullanılarak onarılmaktadır.

Garanti kapsamı devam eden cihazların onarımı, yetkili serviste yapıldığından cihazınızın garantisi bozulmaz.

Ekran kırılması kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden üretici garantisi kapsamına dahil değildir.

Garanti kapsamında ekran değişimi için yetkili servislerde yüksek onarım bedellerine katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Yetkili servis dışında yaptırılan onarımlarda ise cihazınızın garantisi bozulduğu gibi, kullanılan yedek parçanın orijinal olup olmadığını teyit etmeniz de oldukça zordur.

Bu paket size bir yıl içerisinde 2 kez, herhangi bir ücret* talep etmeden onarım hizmeti sunmaktadır. Üstelik orijinal yedek parça ve yetkili servis garantisi ile.

Cihaz yenileme yapıldığında yaptırmış olduğunuz koruma paketi devam eder. Bay Yardım firmasına cihaz yenileme belgesini göstermeniz yeterlidir. Belgede hem eski cihaz hem de yeni cihaz IMEI numarası yazmalıdır.

Akıllı Ekran Koruma Paketi kimseye devredilemez.

Satın alınan hizmetin iptali mümkün değildir. Kampanyadan çıkmanız ya da aboneliğininiz iptal edilmesi durumunda, Akıllı Ekran Koruma paketine ilişkin kalan taksit bedelleri faturanıza yansıtılacaktır.

0850 455 0 500 numaralı hattan Müşteri Hizmetleri'ni arayarak cihazınızın arızası ile ilgili sorular detaylıca cevaplandırmalıdır.

Arızalanan cihazınızı, size verilen kod ile anlaşmalı kargoya ücretsiz vererek teknik servise göndermeniz gerekmektedir.

Cihazınızın teknik servis sürecini Müşteri Hizmetlerini arayarak veya www.akillitercihler.com sayfasına cihazının imei numarasını girerek takip edebilirsiniz.

Ekran kırılmasıyla ilgili hasarlarda 7 iş gününde hizmet sunulmakta olup, bu süreye kargo süresi dâhildir. Ancak adresin 500 km ve üzeri bir noktada olması durumunda her iki yön (geliş ve geri gönderim) için 1(bir)'er, toplam 2 (iki) iş günü süreye dâhil edilecektir. Ekran hasarları dışındaki hasarlarda ise, süre kanunda belirtilen 20 iş günününden daha fazla olamaz.

Akıllı Ekran Koruma paketi kapsamında yedek cihaz hizmeti bulunmamaktadır.

Ekran kırılma ile birlikte gerçekleşen hasarlarda ücretsiz onarım paket kapsamında olup, ilgili onarımın cihaz anakart değişimini gerektirdiği haller bu kapsamın dışındadır. Kapsam dışı onarımlar, ücrete tabi olup, böyle bir onarım gerektiren bir durum söz konusu olursa, müşteri hizmetleri sizi bilgilendirecektir. Yetkili Teknik servisin bu durumlar için müşteriye sağladığı indirimli fiyat bilgisi ve onayı Müşteri Temsilcisi tarafından sizle paylaşılacaktır.

Akıllı Ekran Koruma Paketinin satışının gerçekleştiği tarih hizmetin başlangıç tarihidir.