Ana İçeriğin Başı

 Galaxy Note 8 Hediye Çeki Kampanyası

Galaxy Note 8 Hediye Çeki Kampanya Koşulları aşağıdaki gibidir;

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından yapılan satışlar ve kampanyaya katılan kanallarında geçerlidir. Tüketici kampanyaya katılarak, ürün teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte; ürün teslimatının 25 Eylül 2017 ve sonrası için planlandığını bildiğini beyan etmektedir. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir, Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Kampanya Koşulları:

 • 1. Kampanya, 23 Ağustos – 6 Ekim 2017 (23:59) tarihleri arasında, Samsung tarafından ithal edilmiş, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde kampanyaya katılan kanalları tarafından satışa sunulmuş, ürünleri satın alarak belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.
 • 2. Tüketiciler, 18 Eylül – 6 Ekim 2017 (23:59) tarihleri arasında ödeme yaparak almış oldukları ürün için 300 TL (KDV Dahil) değerinde hediye çekine hak kazanacaklardır.

 • 3. Hediye çeki sadece www.samsungwa.com.tr web sitesinde bulunan cep telefonu dışındaki ürün alımlarında kullanılabilecektir.
 • 4. Ön satış süresinin sona ermesiyle, kampanyaya katılan kanallar Samsung’a gerekli bilgilendirmeleri yapacaklar; Samsung bunun üzerine ürünlerin IMEI numarası ile eşleşmiş hediye çeki kodu oluşturacaktır. İlgili kanallarının yaptığı eksik/hatalı bilgilendirmelerden Samsung sorumlu değildir.
 • 5. Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren ilgili satış kanalları tarafından yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Mağazalardan fiziken gerçekleşmiş ürün alımları için, tüketicilerin, ilgili ödemeyi yaptıkları satış noktasına başvurarak ürünü teslim almaları gerekmektedir.
 • 6. Tüketiciler ürünü fiziken teslim almalarını takiben (planlanan teslimat tarihi 25 Eylül 2017 sonrasıdır) Samsung Galaxy Note 8 telefonunu kullanarak Google Play Store’dan SamsungWA uygulamasını indirdikten sonra SamsungWA’ya üye olup kampanya başvurusu yapacaktır. Tüketiciler formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, ürün faturasının 1.nüshasını (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek sisteme yüklemelilerdir. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • 7. Başvurunun hediye çeki için uygun olup olmadığı ve uygun ise hediye çeki kod numarası başvuru tarihinden itibaren en geç 3 işgünü içerisinde SMS ve e-posta yolu ile tüketiciye bildirilecektir. Tüketicilere e-posta ile kampanyaya katılamadığı bilgisi iletilmesi durumunda, 0850 432 77 11 üzerinden Samsung ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 • 8. Tüketiciler kendilerine kod iletilmesiyle beraber SamsungWA’yı tekrar ziyaret edeceklerdir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir. Her bir hediye çek kodu tek seferlik alışverişte geçerli olup, hediye çeki kodu www.samsungwa.com.tr web-sitesinde sepetim ekranındaki “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılacaktır.
 • 9. Hediye çeki kodu için son başvuru tarihi 15 Ekim 2017, son kullanım tarihi 31 Ekim 2017’dir.
 • 10. Kampanyadan aynı kişi en fazla üç ürüne kadar yararlanabilir. (3 ürüne kadar faturada bulunan ürün sayısı kadar hediye çeki kodu kazanılabilecektir.) Hediye çeki kodu son kullanım tarihi 31 Ekim 2017’dir.
 • 11. Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir.
 • 12. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.) Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.
 • 13. Kampanya sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.
 • 14. Kampanya hakkında sorularınız için 0850 432 77 11 ve 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsungwa.com.tr/note8 web sitesindedir.
 • 15. Her bir hediye çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanyalarla birleştirilemez. Seçilen ürün bedeli hediye çeki tutarından düşükse, kalan tutarn iadesi talep edilemez, kalan tutar için tüketici hakkından vazgeçmiş sayılır.
 • 16. Hediye çekinin kullanıldığı ürünler için düzenlenecek fatura hediye çeki tutarı kadar eksik düzenlenecektir.
 • 17. Kurumsal satın almalar ve Samsung çalışanlarının satın almış olduğu ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

Hediye Çeki Kullanım Alanları:

Ürünün Satın Alındığı Mağaza Hediye Çekinin Geçerli Olduğu Mağaza
Zincir Mağazalar SamsungWA.com.tr
Mobil Operatörler
E-store

SamsungWA Hediye Çeki Kazanılabilmesi için:

1. Tüketici ürünü teslim aldıktan sonra Google Play Store’dan SamsungWA Uygulamanısı Note8’e indirmeli,
2. Hediye çeki başvuru formunu doldurup, fatura görselini yüklemeli,
3. Hediye çeki 1 işgünü içinde SMS ve email olarak tüketiciyle paylaşılacaktır.
4. Paylaşılan hediye çekleri www.samsungwa.com.tr adresinde kullanılabilecektir.

​​​​