Ana İçeriğin Başı

İşte Galaxy Ailesinin en renklileri! Her biri çok tarz, çok renkli! Galaxy S20 FE ile Türk Telekom’da tanışın!

​​​
​​​​​​​​
Samsung Galaxy S20 FE Ücretlendirme Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Samsung Galaxy S20 FE 1.968 TL* 3 Ay
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

* Kampanya katılımı için 1500 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 1500 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır.​​

Ekran6.5" FHD+ (1080x2400) Super Amoled
Kamera32MP (F2.2) Ön Kamera / Geniş: 12.0 MP (F1,8) + Tele: 8.0 MP (F2.4) + Ultra Geniş:12.0 MP(F2.2) 30x zoom Arka Kamera
İşlemciExynos 990 2.73GHz
RAM / Dahili Hafıza6 GB / 128 GB
İşletim SistemiAndroid 10
Batarya4500 mAh
​​​​​​
 • Kampanya, kampanyaya katılan tüm offline satış noktalarında (Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktaları) yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanallarında (shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) ve kampanyaya katılan 3. taraf online kanallarında ) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır.
 • Kampanya, 13 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden ön satışa sunulmuş, Samsung Galaxy S20 FE(G780F) model cep telefonu (“Ürün”) satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.
 • Tüketici, kampanyaya katılarak, ürün ve hediye Galaxy Buds+ teslimatının 23 Ekim 2020 ve sonrası için planlandığını bilmektedir.Ürün ve Galaxy Buds+’ın teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
 • Tüketiciler 13 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında Kampanya’ya katılan Samsung Galaxy S20 FE satış noktalarının herhangi birinden almış oldukları Ürün için, kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık hediyesine hak kazanacaklardır.
 • Mağazalardan fiziken gerçekleşmiş (Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktaları) Ürün alımları için, tüketicilerin, ilgili ödemeyi yaptıkları satış noktasına başvurarak 23 Ekim 2020 sonrasında Ürün’ü teslim almaları gerekmektedir. Tüketici, kampanyaya katılarak, ürün teslimatının 23 Ekim 2020 ve sonrası için planlandığını bilmektedir.
 • Ürünü kampanya koşullarına uygun olarak 13 Ekim – 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarından satın almış olan ve “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” başvurusunu da yine 13 Ekim - 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında yapan tüketiciler; satın almış olduğu cep telefonuna yüklü olan Samsung Members uygulamasına girerek “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” kampanyasına tıklayarak Samsung Online Mağaza’da(shop.samsung.com/tr) geçerli Galaxy Buds+ hediye çekini alır. Hediye çekinin geçerliliği 13 Ekim – 22 Kasım 2020 (23:59) tarihleri arasındadır. Hediye çeki nakite dönüştürülemez. Hediye çeki yalnızca Galaxy Buds+ alımında geçerli olacaktır. Tüketici, kampanyaya katılarak, hediye Galaxy Buds+ teslimatının teslimatının 23 Ekim 2020 ve sonrası için planlandığını bilmektedir.
 • Ürünü kampanya koşullarına uygun olarak 13 Ekim - 22 Ekim 2020 (23:59) tarihleri arasında Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarından satın almış olan ve “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” başvurusunu 23 Ekim - 22 Kasım 2020 (23:59) tarihleri arasında yapacak olan tüketicilerin Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip, bu uygulama üzerinden “Galaxy S20 FE Ön Sipariş Hediyesi” adlı kampanyaya ait başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir. Tüketiciler bahsekonu sayfada çıkan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1.nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden sisteme yüklemelilerdir.
 • Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kampanya başvurusunun geçerli olabilmesi için, fatura üzerinde ürün seri numarası ile kampanya başvurusu uygulamasından başvuru yapılan cihazın seri numarası aynı olmalıdır. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından Samsung’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Formun eksiksiz doldurulduğu, okunaklı faturanın yüklendiği ve kampanya şartlarının eksiksiz yerine getirildiği durumlarda, tüketicilerin kampanyaya katılan satış noktalarından ön alım yapmaları durumunda geçerli olacak, Samsung marka Galaxy Buds+ hediyesi, web sitesinde/uygulamada belirttikleri adrese, başvuru süresinin sona ermesinin akabinde 90 gün içerisinde teslim edilecektir. Tüketiciler, Samsung marka Galaxy Buds+ ‘in planlanan teslimat tarihinin 23 Ekim 2020 sonrası olduğunu bilmekte ve kabul etmektedir.
 • Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
 • Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir. Samsung çalışanları kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan tüm satış noktalarında Samsung marka Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık stok adedi 4000’dir. Siyah: 2500 Beyaz: 1000 Mavi: 500
 • Ürün teslimatı ve Samsung marka Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık teslimatı ise 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.
 • Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile güncel Samsung mağaza listesi samsung.com/tr web sitesindedir.
​​
 • TCKN bazında kendi adıma kayıtlı diğer hat/hatların son ödeme tarihi geçmiş borcunun ve taksit ödemesi devam eden borcumun bulunmaması gerekmektedir.
 • Hattımın herhangi bir neden ile dondurulmuş olmaması gerekmektedir.
 • Daha önce herhangi bir cihaz kampanyasına taahhüt vermem ve taahhüt süresi bitmeden kampanyadan ayrılmam halinde bu tarihten itibaren kampanyadan faydalanabilmem için İŞLETMECİ'nin belirlediği sürenin geçmiş olması gerekmektedir.
 • Kullanım alışkanlıklarımın ve ödeme performanslarımın İŞLETMECİ tarafından olumlu değerlendirilmesi gerekmektedir.
​​​​​​​​​​
 • Türk Telekom Mağazaları