Ana İçeriğin Başı

 Babalar Günü

Babalar Günü
 

Türk Telekom'dan
Babalar Günü'ne özel
akıllı telefonlar

Samsung Galaxy J Serisi
peşin fiyatına 24 ay taksitle.

Samsung Galaxy J2

Tarifeye Ek Ödeme
Samsung Galaxy J2
Grup 1 Grup 2 Grup 3 Grup 4
24 ay 34 TL 28 TL 18 TL 1 TL
İncele

Samsung Galaxy J5

Tarifeye Ek Ödeme
Samsung Galaxy J5
Grup 1 Grup 2 Grup 3 Grup 4
24 ay 43 TL 37 TL 27 TL 5 TL
İncele

Samsung Galaxy J7

Tarifeye Ek Ödeme
Samsung Galaxy J7
Grup 1 Grup 2 Grup 3 Grup 4
24 ay 55 TL 49 TL 39 TL 17 TL
İncele

Kampanya Detayları

  • Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar Türk Telekom mobil müşteriler için geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Peşin fiyatına 24 ay taksitle teklifi, 24 ay taahhüt vererek Tarife Grubu 2'ye kaydolan müşteriler için geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Ödenecek bedeller tarifeye göre değişiklik gösterecek olup faturaya aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.
  • Tivibu Go Süper Paket hediyesinden, Türk Telekom mobil akıllı telefon kampanyalarında faydalanan yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir. Her bir müşteri , bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. 1 aylık ücretsiz kullanım süresi akıllı telefon kampanyalarından faydalandıktan sonra sms ile iletilecek kampanya kodunun aktive edilmesiyle başlar ve ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik sonlanır. Kampanya kodu 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetleri aranarak aktive edilmelidir. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir.
  • Tivibu Go Süper paket ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını bilgisayar  ve  belirli akıllı televizyonlar içerisinde yer alan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden izlenebilmektedir.
  • Tivibu Go Süper paketi, internet  kotasını etkilemektedir. 
  • TTNET,  Tivibu Go Süper  paket içeriklerini belirleme, değiştirme  ve fiyatlarını  değiştirme  hakkını saklı tutar.  Kampanya kodunun son kullanma tarihi  06.07.2016'tir.
​​​​​​​​