Hometech Alfa 430C Notebook

bir laptop görüntüsü

bir laptop görüntüsü

bir laptop görüntüsü

bir laptop görüntüsü

Hometech Alfa 430C Notebook

​​​Son teknoloji Notebook lar Hometech Alfa’da!

4.999TLAylık

Tarifeye Ek

​Cihaz Marka/Mod​elAylık Ödeme TutarıTaahhüt Süresi
Hometech Alfa 430C Notebook495 TLFaturaya Ek x 12 Ay

Peşin​​​​​e Kontrat Kampanyası

Tavsiye Edilen Peşine Kontrat Satış Fiyatı4.459 TL*

*Tavsiye edilen peşine kontrat ​satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Peşin​​​​​

Tavsiye Edilen Peşin Satış Fiyatı4.999 TL*

*Tavsiye edilen peşin ​satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Genel Özellikler
İşletim Sistemi Windows 10 Home
İşlemci Tipi Intel
Batarya 4500 mAh

Ekran & Görüntü
Ön Kamera 0.3MP
Ekran 14
Ekran Özelliği

Hafıza & Depolama
Hafıza 128 GB
RAM 4 GB

​​
Diğer
Diğer (Ek Açıklamalar)

Kimler Faydalanabilir?

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Türk Telekom Mağazaları​

İlginizi Çekebilir

Hometech

Alfa 420C

286TL

Faturaya Ek x 11 Ay

2.699TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele

Casper

Nirvana X400

551TL

Faturaya Ek x 12 Ay

4.799TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele

Hometech

Hometech Alfa 430C Notebook

495TL

Faturaya Ek x 12 Ay

4.999TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele