Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Cihaz Yenileme Kampanyası

Şimdi eski telefonunuzu Türk Telekom mağazalarına getirin, dilediğiniz akıllı cihaza indirimli fiyatlarla sahip olun.​​​​​

Marka ve modeli ne olursa olsun* çalışır durumdaki eski cihazlarınızı Türk Telekom mağazalarına teslim ederek hayalini kurduğunuz en yeni akıllı cihazlara indirimli olarak sahip olabilirsiniz ​​​​​​

Nasıl Faydalanacağım

Marka ve modeli ne olursa olsun* çalışır durumdaki eski cihazlarınızı Türk Telekom bayilerine teslim ederek hayalini kurduğunuz en yeni akıllı cihazlara indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Sunulacak indirim, getirmiş olduğunuz eski cihazların marka modeline ve fiziki durumuna bağlı olarak belirlenecektir.

*Cihaz yenileme kampanyasında yaklaşık 1000 adet farklı marka ve modelde eski cihaz kabul edilmektedir.

Eski cihazını Türk Telekom mağazalarına getirip, seçilen yeni cihazın kampanyadan faydalanma koşullarına sahip tüm bireysel müşterilerimiz cihaz yenileme kampanyasından faydalanabilir.

 • Cihaz yenileme kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında,  getirilen eski cihazların durumlarına göre bir indirim bedeli belirlenir ve eski cihazın teslimi koşuluyla ilgili bedel yeni cihazın kontratlı fiyatından düşürülür.
 • İndirim bedeli en fazla yeni cihazın kontratlı fiyatının yarısı kadar olabilir.
 • Kampanya kapsamında indirim alabilmek için, getirilen eski cihazın açılıp kapanabiliyor olması ve bataryasının bulunması gereklidir. Ayrıca cihazda daha önce sıvı teması olmamalı, Apple markalı cihazlar için güvenlik kodu ve iCloud servisi kaldırılmış olmalıdır.
 • Çalıntı durumda olan, IMEI numarası kopyalanmış veya BTK sisteminde kaydı olmayan cihazlar eski cihaz olarak geri alınamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında teslim edilen eski cihazlardan doğacak tüm sorumluluklar (cihazın sahibi olunması, kayıp veya çalıntı olmaması, BTK sistemlerinde herhangi bir problem kaydı olmaması vb.) cihazı getiren müşterilere aittir.
 • Eski cihazını getirerek yeni bir cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler, daha sonra eski cihazlarını geri alamayacaklardır.
 • Eski cihazın teslimi esnasında cihaz içinde bulunan her türlü kişisel verinin silinmesi, hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğunda olup, bu bilgilere daha sonra erişebilmek için Türk Telekom veya Türk Telekom Grup Mağazalarından herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.
 • Eski cihaz getirilerek faydalanılan cihaz kampanyalarında, seçilen yeni cihaza ait tüm kampanya koşulları geçerlidir.
 • Kontrat süresince ödenecek yeni cihaz bedeli, eski cihazın durumuna göre belirlenen indirim bedelinin,  yeni cihazın kontratlı fiyatından düşülmesi ile hesaplanır, ilgili bedel seçilen kontrat süresine bölünerek aylık olarak müşteri faturalarına yansıtılır.
 • Hesaplanan aylık cihaz taksiti küsürlü olması durumunda kuruşa yuvarlanır. Yuvarlamandan kaynaklı oluşan toplam fark kontratın başladığı ilk ay cihaz taksitine eklenir veya cihaz taksitinden çıkarılır.
 • Yeni cihazlar müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, eski cihazların durumlarına göre belirlenen indirimler düşüldükten sonraki kalan cihaz bedelleri "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bayiler tarafından kesilecek cihaz faturasında Türk Telekom mağazalarına teslim edilen eski cihazın değeri ve "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecek bedel ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
​​​​​​​
​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Cihaz Yenileme Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​​​