Hayalinizdeki akıllı telefona, eski telefonunuzu getirerek veya ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL
Taahhüt Süresi Standart Kampanya Aylık Taksiti Cihaz Değişimi ve Ön Ödeme Sonucu Ödeyeceğiniz Aylık Taksit Kampanya İndirimi**
24 AY
36 AY

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şık tasarım, avantajlı fiyat!

Vestel V TAB 7810 peşin fiyatına 12 ay taksit fırsatıyla Türk Telekom’da!

​​
 
 


Tarifeye Ek 15 TL 'den başlayan fiyatlarla
​​​​​​​
​​​​​​​​​​
  Vestel V TAB 7810
Ekran 7.85" HD IPS Ekran
İşletim sistemi Android Nougat 7.0
İşlemci 1.3 GHz Quad Core MTK 8163
Kamera 2 MP ön / 2 MP arka kamera
RAM 1 GB
Dahili Hafıza 8 GB
Ağırlık 337 gram
Pil 3.500 mah
Bağlantı WiFi
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​
AKILLI TELEFONA EK
12 Ay 29 TL
24 Ay 20 TL
36 Ay 15 TL
​​​
Tarifeye Ek
12 Ay 29 TL
24 Ay 20 TL
36 Ay 15 TL
Vestel V TAB 7810 Peşin Ücret Bilgisi
PEŞİN 349 TL
​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Akıllı Telefona Ek:

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom'un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyasından taahhütlü olarak faydalanmış, ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış Bireysel müşterilerimiz "Akıllı Telefon Alanlara Tablet Kampanyası"ndan faydalanabilecektir.

Tarifeye Ek Kampanya:

 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen ve hattı çift yönlü olarak kapanmamış olan bireysel faturalı müşteriler faydalanabilecektir. Bu şartların sağlanmaması halinde varsa diğer Türk Telekom mobil faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya bireysel müşterilerden Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilenler 12 veya 24 ay boyunca cihaz bedelini Türk Telekom mobil faturası ile ödeyerek (TAEH), kampanyadan faydalanacaktır.
 • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
 • T.C. uyruklu olan,
 • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler mobil Fatura* ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.

Peşin Kampanya Modeli:

 • Çalışan tarifesi haricindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı telefona ek ve tarifeye ek sunulan tekliflerden 12,24 veya 36 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi Türk Telekom’dan taahhütlü akıllı telefon alanlar için geçerli olup cihaz kampanyasındaki yararlanma koşulları geçerliliğini aynı şekilde koruyacaktır.
 • Mevcut durumda Türk Telekom tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak son 90 gün içerisinde yararlanan müşteriler Akıllı Telefona Ek tablet teklifinden sadece bir kez yararlanabileceklerdir.
 • Türk Telekom’un Akıllı Telefona Ek Tablet teklifinden faydalanacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak, 1 (bir) adet ile sınırlama hakkı, sınırlama hakkı bulunmaktadır ve 36 ay taahhütlü cihaz kampanyalarından faydalanılması durumunda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan faydalanılırsa müşterinin tablet limitinden sayılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Vestel V TAB 7810 tarifeye ek ve akıllı telefona ek teklifleri için 12 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 29 TL, 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 20 TL, 36 ay taahhüt süresi boyunca cihazın taksidi 15 TL’dir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi cihaz kampanyalarının tarifeye ek, internet paketli, ikinci cihaz kampanya modelleri içerisinde yer alan tüm tarifeler ve diğer tablet kampanyalarının geçerli olduğu tüm tarifeler ile geçerlidir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarına ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi’nden faydalanan müşterilere, tarafınızdan kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinin taahhütnamesi için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​