Hayalinizdeki akıllı telefona, eski telefonunuzu getirerek veya ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL
Taahhüt Süresi Standart Kampanya Aylık Taksiti Cihaz Değişimi ve Ön Ödeme Sonucu Ödeyeceğiniz Aylık Taksit Kampanya İndirimi**
24 AY
36 AY

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

Geniş Ekranının Gücü

9.6'' HD dev ekrana sahip Samsung Galaxy Tab E 9.6 avantajlı teklifler ile Türk Telekom'da! Galaxy Tab E’nin kumaş tarzı arka kapağı sayesinde güvenli ve rahat bir tutuş sağlayabilir, çoklu pencere özelliği ile aynı anda iki uygulamada birden çalışabilirsiniz. Galaxy Tab E’nin kapasitesini artırarak, geniş ekranında film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve kitap okuyabilirsiniz. Mobil eğlence merkezine dönüştürebileceğiniz Samsung Galaxy Tab E 9.6 fırsatını kaçırmayın! ​​​​​ ​​​​

​​​​​​​
 
 


Tarifeye Ek 28 TL 'den başlayan fiyatlarla​
​​​​​​​​​​
  Samsung Galaxy Tab E 9.6 Özellikleri
Ekran 9.6'' HD 1280 x 800
İşletim sistemi Android
İşlemci 1.3 GHz Dört Çekirdek
Kamera 5 MP Arka / 2 MP Ön Kamera
RAM 1.5GB
Dahili Hafıza 8GB
Hafıza Kartı Desteği MikroSD (128GB'a kadar)
Boyutlar 241.9 x 149.5 x 8.5 mm
Ağırlık 495 gr
Pil 5000 mAh
Bağlantı Wifi
​​​​
​​
​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​